P.P.H.U. Sławex Sławomir Szczuchniak

Pieszowola

Opinie o P.P.H.U. Sławex Sławomir Szczuchniak

Paranoja. Właścicielka w lepiej kary finansowe,a właściciel za plecami oddaje pieniądze.

dziad

FIRMA DZIAD SZKODA SLOW NA TA FIRME WLASCICIELE SA BEZNADZIEJNI . MASZ DNIOWKA 80 ZL JEBIESZ OD 6 A W DOMU JESTES NA 18 CO NIE KTORZY MAJA PO 130ZL SIEDZA W BUSACH NIC NIE ROBIA A TY MASZ 80 I ZAPOIERDALASZ I TAK ZJEBE DOSTAJESZ BO WOLNO ROBISZ

Szlachta nie pracuje

Można pójść po zasiłek do opieki, po co pracować?

były pracownik

Beznadziejna firma i jej beznadziejni wlaściciele, system praktycznie niewolniczy. Praca 6 dni (poniedziałek-sobota)w tygodniu a za nieobecność kara 200zł. Dziennie 75-85 złotych. 0d ok 6.00 do ok 18.00, więc łatwo policzyć, chociaż w rzeczywistości nigdy nie dostajesz tyle ile wypracowałeś, zawsze brakuje, a na umowie zleceniu plus minus 500 zł. Zdecydowanie odradzam.

były pracownik

praca 7 dni w tyg. po 16-20 godzin wspołczucie

paweł 29

ile mozna wyciągnąć miesięcznie i ile tam sie pracuja umowa jakaś jest czy na czarno??

kamilo

wszystko spoko zarobki nawet niezłe na tle innychj firm tego typu Sławex poprostu rządzi

Zostaw opinię o P.P.H.U. Sławex Sławomir Szczuchniak - Pieszowola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Sławex Sławomir Szczuchniak