Pakiet P.W. Zbigniew Wechterowicz i Paweł Berek

Witaszyce

Opinie o Pakiet P.W. Zbigniew Wechterowicz i Paweł Berek

BylemTam

Nie polecam, totalny wyzysk. Na rozmowie żadnych konkretów, ciągłe nadgodziny. Pozdrowienia dla tych którzy wytrzymali ...

czeczenia

Byłem robiłem i garba sie nabawilem,tyle mozna napisac o tej firmie,robisz od 6 nie wiadomo do ktorej,najlepiej caly dzien wedlug kierownika A.M którego żona raczej nie kocha. Pozdro dla tych ktorzy zostali

krol cukru

Firma jak firma robić trzeba wszędzie tyle tylko że tam naprawdę trzeba mieć mocne nerwy .jeden mądrzejszy od drugiego a zawodówke z problemami kończyli teraz przyszedl czas na Ukraińców co Zbyszka i pawcia W Wielkopolsce znają No i kierownik mądrzejszy od wszystkich pozdro

tony halik

[usunięte przez moderatora] Nie idźcie tam. Zniszczycie sobie nerwy. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Pakiet P.W. Zbigniew Wechterowicz i Paweł Berek - Witaszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pakiet P.W. Zbigniew Wechterowicz i Paweł Berek