Skowronek-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Józef Skowronek

Bochnia

Opinie o Skowronek-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Józef Skowronek

Andrzej

Nie polecam. Szafa w sypialni montowana przez pana Piotra jest bardzo dokladnie zrobiona to fakt, ale druga szafa robiona przez syna to porazka: niezgodnie z projektem (polka 20cm wyzej), dziury w scianach nawiercone kilka razy, koszyki na buty zamontowane krzywo, zepsuły sie po 2miesiacach, brak zaslepek na sruby. W kuchni to samo. Panowie bardzo pracowici ale chyba maja za duzo zlecen i wszystko zrobione na szybko, byle odklepac i juz.

Agnieszka

Szczerze polecam, meble wykonane bardzo solidnie, meblowałam całe mieszkanie i jestem zachwycona! Pan Skowronek potrafi doradzić i dba o każdy szczegół. Gorąco polecam!

Ewelina

Jestem zachwycona podejściem do klienta! Na kuchnie czekałam ok 2-3 msc, ale naprawdę warto było. Kuchnia jest wykonana solidnie, jest taka o jakiej zawsze marzyłam! Montaż bardzo szybki i profesjonalny, a wykonanie adekwatne do ceny. Szczerze polecam!

Tomek

Bardzo NIE polecam !!! Termin realizacji mebli kuchennych to poczatkowo 3 miesiace ale ostatecznie dochodzi do 5-6 miesiecy. Nie dokonczone elementy mebli sa przywozone po 2miesiacach. Pan nie odbiera tel albo umawia sie i nie przyjezdza.

Aga
@Tomek 27.01.2016, 08:34

Czekaliśmy z mężem ok 2-3 msc, otrzymaliśmy wcześniej projekt z wizualizacją, myślę, że warto czekać, bo liczy się efekt, Pan Skowronek jest świetnym fachowcem! Polecam

Grześ

Polecam wszystkim firmę Pana Józef "Skowronek-meble", bardzo sildnie podchodzi do sprawy i realizacji zamówień, przy tym nie jest droga i co najwazniejsze to jedyna firma z jaką sie spotkalem która tak skrupulatnie dba o terminowość zamówienia

Zostaw opinię o Skowronek-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Józef Skowronek - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skowronek-Meble Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Józef Skowronek