Mebex Mirosław Picheta

Łopuszno

Opinie o Mebex Mirosław Picheta

pracownik4

Picheta to największy wyzyskiwacz jakiego poznałem. Ma pracownika za osrane gówno chce wszystkimi dyrygować a nie ma do niczego zielonego pojęcia. Wyzyskuje pracownika jak tylko może a za prace nie ma kto zapłacić . Firma DNO I WODOROSTY

wkurzona

Najgorszy partacz mebli jakiego znam.............NIE POLECAM

Klient

Komedia firma bez odpowiedzialności a reklamację zapomnij oszust naciagacz i tyle nie polecam

pracownikHaHa

Idź do niego do pracy to zobaczysz :D Żal po prostu żal. Kazał mi zostawać po pracy godzine dwie 3 4 itd a zapłacić ci za to nie zapłaci. Z początku zostawałem bo wiadomo. Ale czasami nie mogłem ale nie wielki łep sie trzęsie nad tobą. Dla mnie to jest dno i bankrut. Przyjdź w sobote też ci nie zapłaci. To niech chuj do mnie przyjdzie w sobote i niech kurwa robi za darmo u mnie frajer jebany. A tak wogóle to pracownicy też sa winni tego wszystkiego bo go nauczyli. NIE zostajemy i chuj. A o pieniądzach to ci naobiecuje a i tak ci nie zapłaci 1000 zł wynagrodzenie miesięczne :D:D i jak ci zapłaci to jest cud bo czasami to przez 3miesiace sie nie wzielo kasy :D ZAL MEBEX

xxx

Dziwne, że każdy negatywnie ocenia tą firmę. Mimo problemów z jakimi większość prywatnych przedsiębiorstw się boryka, nadal funkcjonują i chcą się rozwijać. Najłatwiej anonimowo krytykować.

pracownik 3

ja też u niego pracowałem i też wiem jak potrafił wykorzystywać pracownika na maksa za marne grosze bez ubezpieczenia.

miły

szpanuje samochodami, czy maszynami żeby to było czym .

pracownik1

zgadzam sie z przedmowca. [usunięte przez moderatora]

Danielu! Jestem byłym pracownikiem [usunięte przez moderatora] i zapewniam Cie że po jakimś czasie nie bedzie tak kolorowo. [usunięte przez moderatora] oszczedza na wszystkim, a w szczegolnosci na pracownikach. pewnie robisz na \"czarno\" , tak jak 3/4 pracownikow. U niego nie ma nadgodzin, jestes dobrym pracownikiem dopóty robisz to co on chce, jednak gdy zaczynasz sie buntowac to cie wywala. Dla niego obce jest poczucie wartości rodzinnych. Szpanuje samochodami, maszynami a tak naprawde jest zburaczałym bankrutem na kredytach. aha i jeszcze jego nawiedzona teściowa, która jest byłą nauczycielką a dodaje 2+2 na kalkulatorze:/ Życze Ci powodzenia

Zostaw opinię o Mebex Mirosław Picheta - Łopuszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebex Mirosław Picheta