Opinie o Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza w Żmigród

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza w Żmigród

Gustaw

Polecammm!!!!!!!!!

Natan

Bardzo miły i dobry człowiek Polecammm

Mariusz

Czemu tak uważasz, czy spotkałeś się z taką sytuacją? Jeśli jesteś pracownikiem firmy napisz jak w rzeczywistości wyglądają warunki pracy i wynagrodzenia, bo takie opinie bardzo przydadzą się na forum. Liczę na Twój komentarz.

!!!!!obecny oszukany

Ładna gadka gdy się prrzyjmujesz jaka to dobra firma telefon do pan (usunięte przez administratora) który tak zachwalał FIRME TEKEOJ A TERAZ I ROKWOJ (usunięte przez administratora) i ciągłe problemy z tankowaniem nowych VOLV. Sytuacja jest krytyczna w tej firmie ja osobiście nie polecam A!!!!!!!!!!?.??.????.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Frontosa

Witam, czy mógłbym prosić o kontakt? Rowniez myślę nad założeniem sprawy, proszę do mnie napisać na mejla: frontosa1@wp.pl

Jarosław Musielak prawdziwy

Witam serdecznie. Jestem prawdziwym Jarkiem Musielakiem. Kolego jak już udajesz mnie to chociaż pisz inteligentnie i nie rób ze mnie (usunięte przez administratora)tak płytkimi wypowiedziami. Jak to piszesz "fejsa "czyli Facebooka nie posiadam bo cenie sobie prywatność swoją i mojej rodziny . Nie będę tu się więcej rozpisywał bo pisanie z Tobą jest nie w moim stylu i szybko nawet tu nie zajrzę. Dla zainteresowanych mój nr kom jest do uzyskania u (usunięte przez administratora) i chętnie przekaże informacje co i jak. Pozdrawiam ludzi mądrych czytających to forum bo osób bez rozumu jest tu sporo.

Pp

Tankuj tankuj.a kasę która Ci przeleje na konto to policzy Ci na poczet wypłaty

OBSERWATOR FORUM

(usunięte przez administratora)! Więc proszę naprawdę rozważyć swoje podpisy pod postami swojego obecnego pracodawcy aby Pana nie wciąga w większe (usunięte przez administratora) niż jest. A tak na marginesie to Pana pracodawca opowiadał o panu ciekawe chistorie !!! Więc jestem bardzo zdziwiony że pan wyraził zgodę na swój podpis pod postami a zwłaszcza że pan nie pała miłością do swojego szefa !!!!!!

Jarosław Musielak

Witam serdeczne. Nazywam się Musielak Jarosław i jestem byłym kierowcą firmy TEKWOJ. Nie boję się jak reszta podać swojego imienia i nazwiska bo nie mam nic do ukrycia. Zacznę od tego iż wyrażę obiektywną opinię o współpracy z Panem Wojtkiem i Roksaną. Choć nie pracowałem bardzo długo to zdążyłem poznać zasady panujące we firmie. A więc po pierwsze nigdy ale to przenigdy nikt nie kazał mi przeginać czasu tachografie a wręcz mi zakazano!! Nigdy nie miałem problemów związanych z powrotem na weekend do domu i szczerze mówiąc w piątek do 15-16 godziny już byłem w domu. Co do rozliczeń finansowych nie mogę zarzucić firmie nic bo bym zgrzeszył!! Wypłatę dostawalem na czas i jak się zwolniłem rozliczyliśmy się jak ludzie bez problemu. Wiadomo że też jak w każdej firmie były lepsze i gorsze dni oraz czasem bywały między nami potyczki słowne ale bez przesady że nie dało się dogadać jak to piszą inni wypowiadający się tutaj. Co do Roksany to dziewczyna robi swoją robotę należycie dobrze i zawsze była bardzo miła i uśmiechnięta więc proszę dajcie jej spokój a nie niszczycie jej życie jak jest Bogu ducha winna!! Zaraz pewnie pojawią się wpisy że Wojtek mi kazał to pisać lub wymyślicie coś innego na mnie ale prawda jest taka że nie mogłem już patrzeć na wasze wpisy i wypowiedziałem się w swoim imieniu czyli Jarka Musielaka. Gdyby co do innych kierowców chcących pracować w firmie Tekwoj możecie zemną porozmawiać telefonicznie a numer uzyskacie albo od P. Wojtka albo od Roksany i powiem wam jak jest naprawdę w firmie. Pozdrawiam wszystkich czytających mój wpis oraz byłego szefa i najmocniej Roksane!!

Płóciennik Marek obecny.
@Jarosław Musielak

Tak kolega mówi prawde bezpodstawne oszczerstwa . ja pracuje kilkanaście lat w tej firmie i nigdy nie miałem problemów z kasą czy innymi sprawami . Jak coś było potrzeba czy a konto bo to nieraz była potrzeba nigdy Wojtek nie odmówił zawsze pomógł jak mógł . Jak czytam te wpisy kto takie coś może wymeśleć . chya taki co zmienia firme 15 razy w roku . Kierowcy kiedyś sie zwalniali i wracali z powrotem bo nigdzie nie ma takich warunków jak w Tekwoju auto pod domem i co sobota i niedziela w domu . Nieraz można zaliczyc 45h w aucie bo taka jest praca nasza kierowców a pracować trzeba wszędzie . Z pozdrowieniami dla tych co im się nie podobało w Firmie Tekwoj

Płóciennik Marek obecny.

(usunięte przez administratora)k nie ma ładunku nieraz się zdarzy są auta które biorą pare groszy za podwiezienie do domu nieraz tak jechałem bo niebyło ładunku Zawsze zapłacił za przywiezienie i odwiezienie kierowcy do auta . A co do Roksany dajcie jej spokój bo to jest bardzo sympatyczna i inteligientna dziswczyna która tylko pracuje tak jak ja w tej firmie . Pozdrawiam.

Jarosław Musielak

A tak apropo właśnie sprawdziłem na stronie GITD i polecam sprawdzić każdemu naxymalne jary które mogą nałożyć ITD podczas kontroli. Maksymalna kontrola na firmie to 30tyś zł ale w przypadku dużej firmy. Co do tak małej jak TEKWOJ kara może być max 15tyś a nie 50tyś. Kolego potwierdzalem to konsultując to z ITD w Lesznie przed chwilą telefonicznie aż dziwiac się że był tam ktoś o tej godzinie. A więc chociaż jak piszesz coś i wymyślasz to przynajmniej sprawdz to czy ma to sens.... bez urazy ale jak Ci zależy by tą firmę oczernić pod wieloma nikami na tym forum to Twoja sprawa ale chociaż sprawdz czy to co piszesz ma sens a nie jak to 50tyś kary bo jeszcze raz zaznaczę że ITD może max wystawić 30tyś i to na dużej firmie transportowej. (usunięte przez administratora)....Dlatego podpisz się imieniem i nazwiskiem jak ja jeżeli to prawda co piszesz a nie ukrywasz się jak nędzny szczur i wtedy z Tobą podyskutuje bo teraz zachowujesz się jak młodociany (usunięte przez administratora) który może dostał kosza od kogoś...... i się mści jak poprostu (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Jarek Musielak

Jarosław Musielak

A więc kolego nie jeżdżę już tam tylko i wyłącznie ze względów prywatnych o których nie będę na forum się rozpisywał ale chętnie Ci opowiem osobiście jeśli masz odwagę bo ja chętnie wypije kawę z Tobą w wolnej chwili przy rozmowie. A co do Roksany to jak to ujołeś "gwizdka" mi nie pokazała ani też śrubeczki, balonika, zegareczka czy nawet komórki i to naprawdę :) podobno ludzie anonimowi często o swoich pragnieniach i marzeniach wypisują na różnych forach więc jeżeli to prawda zalecam konsultacje z psychologiem....

Bus

Firma pod wszelką krytyka

legia cudz.

Wymienieni przez pana kierowcy nie dali sobie w kasze dmuchac i takich sie szanuje.

Bus

Panie Dusza pisze Pan o czystości aut że kierowcy zostawiają brudne nie posprzątane A niech Pan powie jakie u Pana jest czyste auto ??? Przy otwarciu drzwi najpierw wypadają śmieci A dopiero puzniej kierowca wysiada

Wojciech Dusza

Dzień dobry. Od dłuższego czasu obserwuję to forum i jako pracodawca, pragnę wyrazić swoje stanowisko. Obrażanie, wyzwiska, groźby w życiu prywatnym oraz na forum są nie na miejscu dlatego zgłosiłem sprawę do administratora serwisu gowork.pl. Tak jak napisała Pani Honorata, na forum obowiązuje regulamin, który trzeba zaakceptować przed dodaniem opinii, a większość osób nie przestrzega podstawowych zasad, które panują nie tylko na forum, ale także we współżyciu społecznym. Proszę Państwa, moi byli pracownicy upominają się o coś co im się nie należy, a przy tym żaden z nich nie wspomni, że naraził moją firmę na straty, na przykład podejmując samowolnie decyzję o niepodjęciu ładunku i zjeżdżając do Polski na pusto z Francji! Pozwolę sobie wypunktować także inne zachowania, które na pewno nie są godne pochwały: -niezachowanie okresu wypowiedzenia -niepodjęcie ładunku, zjechanie do Polski -nierozliczenie się z zaliczek -nierozliczenie się z palet i listów przewozowych -spuszczenie paliwa (wszystko jest w raporcie w systemie GPS) -pozostawienie po sobie nieposprzątanego auta z brakującym sprzętem -naganne zapominanie o fakturach -niewykonywanie poleceń -niekulturalny język wobec mnie i innych pracowników firmy -samowolne wyciągnięcie karty kierowcy z tachografu i zjazd do domu Aby nikogo nie obrazić pozwolę sobie wymienić z imion byłych pracowników, których dotyczy powyższe: Pan Andrzej J., Pan Waldemar P., Pan Romuald B., Pan Piotr P. . Pragnę zaznaczyć, że mam także byłych pracowników, z którymi współpraca przebiegała świetnie tak samo jak okres wypowiedzenia. Miałem czas aby znaleźć zastępstwo i zostaliśmy rozliczeni z dokumentów, zaliczek, sprzętu. Moim zdaniem czas skończyć tę dziecinadę, ja też mam o co walczyć i robię to poprzez drogę sądową. Napiętnowanie mnie i bezpodstawne stawianie mnie w złym świetle zmusiło mnie do przedstawienia publicznie mojej opinii na temat zaistniałej sytuacji. Z wyrazami szacunku, Wojciech Dusza.

Honorata

@Byly kierowca, zgadzam się z Tobą, że na forum można wyrazić swoją opinię o pracy w danej firmie, jednak użytkownicy muszą wiedzieć, że forum Gowork to miejsce publiczne, więc informacje tu zamieszczane powinny być prawdziwe i uzasadnione. Ponadto na forum obowiązuje regulamin, który zabrania obrażania innych osób oraz używania wulgaryzmów: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze, które są niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Jeśli problem, który opisujecie jest prawdą to zgłoście skargę do Państwowej Inspekcji Pracy lub złóżcie pozew do Sądu Pracy.

Powiem tak pracujemy w Tekwoju . Jest nas 9 kierowców i jakoś nikt nie narzeka kase dostajemy na czas Nikt nas nie oszukuje w Tekwoje. Wszystkim nie idzie dogodzić jedni by chcieli w domu siedzieć i wielką kase brać . Ja Pracuje i jestem zadowolony to co piszecie to chyba nie o tym Tekwoju (usunięte przez administratora)

Leo

Ja w tej firmie pracuje i nie nażekam kasa bardzo dobra i na czas co wykend w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza - Żmigród

• Jak się pracuje w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza?

Zobacz opinie na temat firmy Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza?

Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza
1.2/5 Na podstawie 156 ocen.

Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza