Opinie o Meblomet Spółdzielnia Pracy w Mszana Dolna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meblomet Spółdzielnia Pracy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblomet Spółdzielnia Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblomet Spółdzielnia Pracy w Mszana Dolna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Ile jest zmian w Meblomet Spółdzielnia Pracy?

Robienie każdego dnia czegoś innego poza tym o czym była mowa na rekrutacji? Mieliście tak? Jest szansa na opis tegorocznego standardu pracy? jeśli dostane się jako spawacz to jak będzie wyglądał mój przykładowy tydzień? Mimo różnych obowiązków kasa ta sama?

Spawacz

Zatrudniamy spawaczy za 4-6 tys zł. na rękę.

Damian
@Spawacz

Dzięki za wiadomość. A są w stanie zatrudnić kogoś bez doświadczenia, żebym się przyuczył? Napisz proszę, czy przepuściłaby mnie rekrutacja i czy w ogóle mógłbym liczyć na jakiś odzew?

Daktyl Nowy wpis
@Damian

Przyjąć przyjmą każdego, ale możesz się zdziwić jak będziesz robił każdego dnia coś innego tylko nie to co chciałeś i na rozmowie Ci obiecano.

Członek Nowy wpis

Spółdzielnia pracy funkcjonuje w warunkach przeszłej epoki. Byle przetrwać, byle rachunki zapłacić i tą drogą do upadłości .Dziękować pracownikom że jeszcze pracują, ale w sumie większość innych realiów nie zna.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Meblomet Spółdzielnia Pracy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ktoś

Taka firma że jedzie od niektórych piwskiem gdzie inspekcja pracy? Nie polecam

Jakie godziny pracy obowiązują w Meblomet Spółdzielnia Pracy?

Kuki

6-14 14-22

Julia
@Kuki

Czy obie zmiany są równie ciężkie, czy na przykład ta popołudniowa lżejsza ze względu na mniejszy kontakt z klientem? Nie mam na myśli samej produkcji, tylko pracy w biurze.

Laos

Nie polecam firmy Moblomet. Zatrudniasz się na danym stanowisku a jesteś przerzucany gdzie danego dnia kogoś nie ma. Dużo obiecanek ale niestety to tylko puste słowa. Jeśli ktoś chcę tylko odbebenic 8h to miejsce jest idealne.

Iza

Przestaliście być obecni na forum , czy jest jakiś powód? Słyszałam, że dobrze się pracuje.

A Czy w Meblomecie funkcjonuje jeszcze stolarnia??

Czy rozmowa rekrutacyjna w Meblomet Spółdzielnia Pracy odbywa się również w języku angielskim?

sam2

Coś Ty z konia upadł? Po polsku i wyłącznie po polsku. Ale co Cię ciągnie? Nie ma ju z nigdzie godnej pracy za godną płace w tej Mszanie D. Słyszałam że Meblomet perspektywicznym zakładem pracy to nie jest

Guru

I znowu prezes rezygnuje z funkcji dlaczego? Bo wszyscy rządzą oprucz niego a przede wszystkim baby

@Guru

Co masz na myśli piszą, że to nie prezes rządzi w firmie? I dlaczego znowu ktoś rezygnuje z tej funkcji? Dla osób, które nie mają bezpośrednich kontaktów w firmie Meblomet jest to niejasne, a częsta zmiana kierownictwa może negatywnie wpływać na klimat pracy.

michał
@Guru

Już dawno powinien. Niech ta sarsa w koncu sie skonczy bo tym ludziom nigdy nie dogodzi. Chca wiele za nic. A o ekonomi maja tyle pojecia co...Lata komuny się skonczyły dawno a co poniektórzy nadal zyja w tej swiadomosci

Boss

Robota ciężka płaca mała po prostu lata komuny zysk masakra i tak się wlecze puki nie padnie

max
@Boss

jak sytuacja po walnym?

@Boss

@Boss, dlaczego uważasz, że praca ciężka? Chciałabym się dowiedzieć, na czym dokładnie polega. Brakuje mi konkretnych informacji o Meblomet Spółdzielnia Pracy.

Bolo

Jesteście przekonani, że nie można dobrze napisać o firmie?

Jano

Wiecie co to za praca spawacz za 2200 musi napawać żeby młodego prezesa zaspokoić bo inaczej ci obetnie z premii na wypłacie bo przecież w biurze 15 ludzi trzeba wypłacić nie totalna porażka ucinac byle komu po 100 zł i zabierać chleb dla dzieci i z czym do ludzi???

Gość serwisu

Prezes przegina z władzą zero swojego zdania byle do walnego i won zmiana stołka baj baj

@Gość serwisu

A czy mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady tego, o czym piszesz? W jaki sposób wpływa to na pracę w Meblomet Spółdzielnia Pracy? Może mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu - jakieś szczegóły dotyczące oferowanych form umowy, poziom wynagrodzeń, socjal dla pracowników? To na pewno przydatne informacje.

Marian P.
@Gość serwisu

I jak sytuacja po walnym? Coś na plusie?

Były

Odradzam pracy w tym zakładzie nigdy nie ma kasy na nic zero podwyżki i ciężka praca na już

Ktoś

Baba z zarządu pracownikom lżej ????????

Olek
@Ktoś

Jak sytuacja w meblomecie?

@Ktoś

Właśnie żądzić to może ale w domu

Sławomir Lanocha

Wszystkie opinie i informacje napisane przez poprzedników daleko mijają się z rzeczywistymi warunkami pracy i płacy w Meblomecie . Jakże łatwo się pisze nieprawdziwe informacje w anonimowym internecie.Dlatego też podpisałem się z imienienia i nazwiska, aby ewentualni "znawcy tematu " wiedzieli do kogo kierować swoje rewelacje.Nie gryzie się ręki która cię karmi...Trochę szacunku dla miejsca pracy,zwłaszcza że nakazu pracy w tej Spółdzielni nie ma.Jest za to umowa o pracę i każda ze stron może zawsze taką umowę rozwiązać jeśli nie jest zadowolona z jej realizacji.

Julian M.
@Sławomir Lanocha

A co jest nie prawdą w p/n postach? Płaca dla spawacza w granicach 2000 tys zł to ta nieprawda ? Pijaństwo wśród pracowników to też nie prawda? Całe miasto o tym głosi ludzie nie są anonimowi i widzą co pracownicy kupują w sklepie obok. Chyba że to zakupy w celach utrzymania procesu technologicznego na produkcji.

Kolega
@Sławomir Lanocha

Ale ci się bredzi jak byś podzwigał na spawalni troche i sier nawdychał syfu to by ci mina zrzedła a pakować jak baba to każdy umie żal mi cie

Dobrze mówią że jak się z wieśniaka zrobi pan i rządzi to nic ino mieć to w (usunięte przez administratora) kij ma dwa końce niech wie

Piotr55

I jak sytuacja w tym zakładzie? Upadnie jedna z ostatnich ostojii emerytów i rencistów. Pewnie gdyby to nie była Spółdzielnia pracy dawno był by tam przyszłościowy zakład pracy z perspektywami dla młodych z okolic.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblomet Spółdzielnia Pracy - Mszana Dolna

• Jak się pracuje w Meblomet Spółdzielnia Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Meblomet Spółdzielnia Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Meblomet Spółdzielnia Pracy
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Marka 1
    34-730 Mszana Dolna