Dcd Habitat Sp. z o.o.

Stęszew

Opinie o Dcd Habitat Sp. z o.o.

były pracownik

Firma nieprofesjonalna tak jak i kadra zarządzająca, nie wypłaca pensji swoim pracownikom na czas, meble dostarczane do klientów pozostawiają wiele do życzenia, a o reklamacjach nie wspomnę - brak jakiegokolwiek kontaktu, nie płacą dostawcom. Jednym słowem firma na skraju bankructwa, ale nie martwcie się prezes założył już nową DCD-LAB i Logo-service.

Zenon

Bardzo nieprofesjonalna firma . Opóźnienia w dostawach długi czas rozpatrywania reklamacji

Indianin z San Escobar

W grudniu odszedł kolejny pracownik -Paweł. Nie polecam tej firmy nikomu nawet obywatelom Ukrainy.

max

Ta "firma " idzie na bankructwo dlatego z kim byś nie gadał włącznie z pracownikami z Ukrainy rozglądają się za robotą .Myślę ,że na przełomie roku wiele rzeczy się wyjaśni kto odejdzie a kto zostanie ,a tak po za tym to syf ,brandzel i kutasówa .Kierownik próbuje robić dobrą minę do złej gry i dla tego łże jak pies, całkowicie zgadzam się z wcześniejszym wpisem z jednym małym ale ! nie ze świecą a z halogenem 1000 watowym szukać takiej drugiej " firmy" amen.

abulafia

Niejaki Eda -ci co pracują i pracowali w DCD wiedzą o kogo chodzi- stwierdził któregoś dnia że jest to firma dla ; alkoholików ,narkomanów i ku.....iarzy -to dodał niejaki t............ .Coś w tym jest . Dla chcących podjąć prace w tej firmie odradzam ,chyba że chcecie żebrać o wypłatę w kilku ratach, takiego syfu jaki tam panuje szukać ze świecą w każdym aspekcie ;umowa ,socjal,organizacja pracy,itd. Niedawno temu odeszli dwaj pracownicy z długoletnim stażem -mieli dosyć .

waldek

Szkoda ze opinie nie sa autoryzowane w jakiś sposób A każdy możne coś napisać, a często mija sie to z prawda. ogólnie żenada

Mac

Muszę podkreślić bardzo dobre wykonanie mebli, profesjonalizm i zainteresowanie producenta. Z całą pewnością ...

Makk

Ok

Zostaw opinię o Dcd Habitat Sp. z o.o. - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dcd Habitat Sp. z o.o.