Antom Dariusz Zapadka

Raszyn

Opinie o Antom Dariusz Zapadka

tomo

pracowałem rok początkowo nawet i sie kreciło, teraz ta firma idzie ku upadku ( kredyty itp, jakies inne dziwne firemki pozakładane) kasa sie skonczyła i pensje na raty. uważjcie na tą firmę.

ada

odchodząc od nich pani szefowa mi groziła a szef to jakaś pi...da bo nic nie rozmawiał. pracuje teraz w markecie i mam tyle samo na godzine a w dodatku spokojniejsza praca. jak maci isc tam pracowac to dajcie sobie na wstrzymanie. ładnie obiecuja a potem rozczarowanie.

tomo

nie polecam wyzyskiwacze i nic wiecej. kasa marna a w dodatku bez rejestracji.

ADAM

Bardzo dobry pracodawca, dba o pracowników, dobry kontakt z pracodawcami, atmosfera w firmie przyjazna, zarobki przyzwoite, jak najbardziej polecam pracę u tego pracodawcy.

RADEK

(usunięte przez administratora)W DODATKU MARNA KASA NIE POLECAM

Zostaw opinię o Antom Dariusz Zapadka - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antom Dariusz Zapadka