Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej

Opinie o Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej

Konrad

Interesuje mnie firma i nawet liczyłem na opinie z forum. Cisza od dawna więc mam nadzieję , że to efekt dobrej pracy.

Niko

Dobre zarobki na prasie ogólno krawędziowej?

Aaa

Witam. Czy może ktoś napisać jaka atmosfera panuje w tej firmie? Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji. Pozdrawiam

Edyta

@Monia, widzę, że jeszcze nikt z forumowiczów nie odpowiedział na zadane przez Ciebie pytanie dotyczące rekrutacji do "Komat Producent Mebli i Urządzeń ze Stali Nierdzewnej". Ja niestety nie posiadam informacji na ten temat ale chętnie służę pomocą. Na ich internetowej stronie znajdziesz wiele niezbędnych informacji o tej firmie a w zakładce " Kontakt" masz wszystkie potrzebne informacje do kontaktu z tą firmą. Może warto wysłać do nich swoją aplikację, bądź przedzwonić? -->http://www.komat.com.pl/kontakt

Monia

Przyjmują do pracy w Komacie? Ktoś coś wie?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

PracawFinlandii

Witajcie. Poszukujemy do pracy w Finlandii konstruktorow z doswiadczeniem w meblach nierdzewnych dla gastronomii. Znajomosc Solid Edge, Solid Works, Pro-E, Autocad, Macrostation. Szlifierzy, spawaczy, monterow, operatorwo pras krawedziowych, wykrawarki cnc, laser. Firma posredniczy w rekrutacji w calej Finlandii. Uczciwie i profesjonalnie. Pelen zakres socjalu i zakwaterowanie. Zwrot kosztow podrozy. Biuro w Espoo, niedaleko lotniska w Vantaa. Odpowiadamy tylko na CV ze zdjeciem wyslane na adres: workinfinland@suomi24.fi

były pracownik

To prawda, pracowałem w tej firmie. Lizusy mają lepiej. Zwłaszcza Ci, co potakują głowami do kierownika , który wszystkie rozumy pozjadał...

anon

Hmm niby najbardziej rozwijająca firma ale kosztem pracowników. Ludzie szarpia 24h a płaca masakryczna. O podwyzce można zapomnieć bo nie liczy się pracownik w tej firmie. Obrót firmy jest gigantyczny ale jak pracownik chce podwyżkę to słyszy nie ma sprzedaży. W tej firmie zarabiają tylko ci co nie pracują i nic nie umia. Nagrody dostawaja tylko lizusy. Nie warto tam pracować bo szacunku w tej firmie nie ma. Kierownik SZ. Umie tylko straszyć zwolnieniem lub obniżka pracy. W tej firmie nieroby traktowani SA lepiej niż ci co pracuje i się angażują.

...

A co tam w Komacie nadal się tak rozwija ???

Zostaw opinię o Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej - Romanowo Dolne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej