Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej

Romanowo Dolne

Opinie o Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej

PracawFinlandii

Witajcie. Poszukujemy do pracy w Finlandii konstruktorow z doswiadczeniem w meblach nierdzewnych dla gastronomii. Znajomosc Solid Edge, Solid Works, Pro-E, Autocad, Macrostation. Szlifierzy, spawaczy, monterow, operatorwo pras krawedziowych, wykrawarki cnc, laser. Firma posredniczy w rekrutacji w calej Finlandii. Uczciwie i profesjonalnie. Pelen zakres socjalu i zakwaterowanie. Zwrot kosztow podrozy. Biuro w Espoo, niedaleko lotniska w Vantaa. Odpowiadamy tylko na CV ze zdjeciem wyslane na adres: workinfinland@suomi24.fi

były pracownik

To prawda, pracowałem w tej firmie. Lizusy mają lepiej. Zwłaszcza Ci, co potakują głowami do kierownika , który wszystkie rozumy pozjadał...

anon

Hmm niby najbardziej rozwijająca firma ale kosztem pracowników. Ludzie szarpia 24h a płaca masakryczna. O podwyzce można zapomnieć bo nie liczy się pracownik w tej firmie. Obrót firmy jest gigantyczny ale jak pracownik chce podwyżkę to słyszy nie ma sprzedaży. W tej firmie zarabiają tylko ci co nie pracują i nic nie umia. Nagrody dostawaja tylko lizusy. Nie warto tam pracować bo szacunku w tej firmie nie ma. Kierownik SZ. Umie tylko straszyć zwolnieniem lub obniżka pracy. W tej firmie nieroby traktowani SA lepiej niż ci co pracuje i się angażują.

...

A co tam w Komacie nadal się tak rozwija ???

Zostaw opinię o Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej - Romanowo Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komat Producent Mebli i Urządzeń ze StaliNierdzewnej