Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy

Legnica

Opinie o Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy

kondor

judyta, spoko dla mnie to nie byłoby problemu żeby pracować po godzinach, ale chciałbym mieć pewność, że zostanie mi za to zapłacone.

judyta

jak ktos pracuje po godzinach i bierze prace do domu to jest dobrym pracownikiem

miki

Z tego co się orientuje to ciągle szukaja tam nowych pracowników. Czyżby był tam taki duży przemiał pracowników?

Wojtas

Do Dawida pomyliłeś chyba jakąś firmę projektową z biurem rachunkowym :) to jest firma ALFASYSTEM a nie ALFA.

Dawid

Praca w ALFIE Zarobki jak na Legnicę do zniesienia. Asystent od 1500 do 2000zł Gł. Proj. od 4000 do 4500zł ale trzeba dobrze negocjować. Oczywiście na umowie najniższa krajowa resztę pod stołem, tak więc o emeryturze można zapomnieć. Pracownicy ok, ale jak jest jakaś wtopa to każdy zwala na każdego winę ;). Szef ok, ale nie lubi systematycznie płacić, na premie nie ma co liczyć obiecuje ale nie płaci, hehehe. Proj. nie są wysokich lotów, ale wymagania cenowe za to wysokie. Jeśli inwestor nie płaci to od razu sprawa kierowana jest do sądu, brak możliwości ugody nawet jak proj. jest źle wykonany, albo nie kompletny. Prawnik ma stały etat. Z inwestorów którzy współpracowali z ALFĄ to tylko raz, drugi raz nikt tam nie wraca. Ogólnie nie polecam, ale jak ktoś chce się przejechać to polecam ALFĘ.

justysia

hej czy jest tu ktos kto pracowal w tym biurze

DAWID
@justysia 06.11.2014 17:50
hej czy jest tu ktos kto pracowal w tym biurze

TAK JEST;-) O CO PYTASZ?

Zostaw opinię o Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy