Rolmaster Agata Mormol-Kowalewska

Luboń

Opinie o Rolmaster Agata Mormol-Kowalewska

Adaś Kali

Pracowałem na wtryskarkach przez ok 2 lata, firma produkuje rolki do malowania itp. praca nie jest wybitnie ciężka a zarobki też nie były jakieś złe. Co ważne wypłata zawsze na czas i to sobie chwaliłem. Ze względu na przeprowadzkę musiałem poszukać innej pracy a szkoda bo ekipa tam pracująca to fajni ludzie. POZDRAWIAM !!!

Joachim

Pracowałem w firmie ponad rok, praca przy produkcji wałków do malowania. Zarobki mogłyby być lepsze ale nie jest źle, praca czasami ciężka ale do wytrzymania. W sezonie lipice,siepień, wrzesień trzeba siedzieć nadgodziny (bardzo dużo wysyłek wielopaletowych), mimo wszystko POLECAM.

Popieram koleżanke - skarżyła mi sie że z brudnymi rękoma wracała z pracy.

Zostaw opinię o Rolmaster Agata Mormol-Kowalewska - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolmaster Agata Mormol-Kowalewska