OTAR-MEBLE

Opinie o OTAR-MEBLE

Bogdan

te pierwsze opinie są delikatnie przesadzone (jeśli to niesamo reklama), co do obsługi to lepiej nie zadawć pytań srzedawcy tylko kupic i wypad z salonu, ekspozycję napewno mają leszą w sklepie rondo na karpicku i firmie melbex na przemyłowej

NAJLEPSZA OBSŁUGA W MIEŚCIE Znam ten sklep meblowy od wielu lat. Potrzebowałam dużej meblościanki w jasnym kolorze i łóżko . Udało mi się kupić od ręki meblościankę 3,7 m w promocji . Do tego panowie mieli łózko 160 w rewelacyjnej cenie 390 zł ze stelażem Poprosiłam o montaż meblościanki za drobną opłatą - trwało to kilka dni . Meble dowieziono bardzo szybko . Bardzo polecam szeroki wybór mebli .

Zostaw opinię o OTAR-MEBLE - Wolsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTAR-MEBLE