Piotr Szelążek Zakład Usług Kominiarskich

NIP: 9281025254 REGON: 970452840

Piotr Szelążek Zakład Usług Kominiarskich

Opinie o Piotr Szelążek Zakład Usług Kominiarskich

p

nie polecam biorą kasę a nawet nie zaglądają do kominów !!!!!!!!

ZGM
@p 12.01.2018 23:36

Niech ktoś w końcu weźmie się za tego fLachowca , ale tak na poważnie , bo jedyne co ten pan potrafi to wyłudzać pieniądze ( jak się nie zapłaci to wyda negatywną opinię i trzeba bujać się i udowadniać , że jest inaczej i wszystko wg przepisów... Szelążek - lubi pieniążek hehe żenada .

Zostaw opinię o Piotr Szelążek Zakład Usług Kominiarskich - Żary

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Szelążek Zakład Usług Kominiarskich