Granity-Marmury S & T Piasta s.c. Sławomir Piasta I Tomasz Piasta

Ostrołęka

Granity-Marmury S & T Piasta s.c. Sławomir Piasta I Tomasz Piasta

Opinie o Granity-Marmury S & T Piasta s.c. Sławomir Piasta I Tomasz Piasta

robol

Nie wiem, ta opinie pisal chyba sam pracodawca. atmosfera w pracy jest do...ehh nie bede muwil do czego.. ludzi traktuje sie tam jak tania sile robocza.. jak cos sie szefostwu nie spodoba od razu leca wyzwiska i przeklenstwa.

Zostaw opinię o Granity-Marmury S & T Piasta s.c. Sławomir Piasta I Tomasz Piasta - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granity-Marmury S & T Piasta s.c. Sławomir Piasta I Tomasz Piasta