Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak

Włocławek

Opinie o Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak

Bilera

Firma dostarcza wadliwe produkty. Żeby wyegzekwować wymianę na wolny od wad niestety trzeba opóźniać płatność. Poza tym alternatywne oferty na rynku zdecydowanie lepszej jakości i S niższej cenie

Dan_Now
@Bilera 22.02.2015, 18:55

A czy przypadkiem nie był zkupiony materiał w promocji lub po obniżce ??? ze względu na jakość ???

Adaminkaa

Pracowałem w tej firmie i nie polecam,Godziny pracy nie normowane,nędzne groszę,a na poczatku byly obiecanki cacanki.Firma szuka jeleni do pracy gdzie wyzyskuja a w zamian nic nie daja oczekuja od pracownika starannosci i rzetelnosci a sami nie potrafia uszanowac ludzi i ich pracy nawet nie potrafia dac zwyklej umowy o prace !!!!!!!! Zamiast wyplacac na czas szefostwo przedluza szukajac jakis smiesznych wymowek . Z wlasnego doswiadczenia NIE POLECAM !!!!

Zostaw opinię o Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak