Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak

Włocławek

Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak

Opinie o Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak

Stefan

Tak tajemniczo piszecie, że zupełnie nie wiadomo o co chodzi?

anonymous

firma - nie polecam - XXX - 01.08.18 r.

Jakim pracodawcą jest Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Bilera

Firma dostarcza wadliwe produkty. Żeby wyegzekwować wymianę na wolny od wad niestety trzeba opóźniać płatność. Poza tym alternatywne oferty na rynku zdecydowanie lepszej jakości i S niższej cenie

Dan_Now
@Bilera 22.02.2015 18:55

A czy przypadkiem nie był zkupiony materiał w promocji lub po obniżce ??? ze względu na jakość ???

Adaminkaa

Pracowałem w tej firmie i nie polecam,Godziny pracy nie normowane,nędzne groszę,a na poczatku byly obiecanki cacanki.Firma szuka jeleni do pracy gdzie wyzyskuja a w zamian nic nie daja oczekuja od pracownika starannosci i rzetelnosci a sami nie potrafia uszanowac ludzi i ich pracy nawet nie potrafia dac zwyklej umowy o prace !!!!!!!! Zamiast wyplacac na czas szefostwo przedluza szukajac jakis smiesznych wymowek . Z wlasnego doswiadczenia NIE POLECAM !!!!

Adaminkaa

od 3 lat nie zarobisz tylko garba dostaniesz

Zostaw opinię o Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marco Zakład Kamieniarski Elżbieta Nowak