Ars Deko Jerzy Przerwa

Lublin

Opinie o Ars Deko Jerzy Przerwa

lublin

Lubelska firma, lubelska polityka,lubelskie wynagrodzenie czyli pracuj (usunięte przez administratora) za 1500(usunięte przez administratora)

Łoś ktoś

Mam kolege co zna dobrze ta firmę od wewnątrz. Najlepiej jakbyś był z urzędu pracy na staż na pół roku,potem kolejne pół roku za najniższa krajową a potem albo zostajesz za marną kasę albo droga wolna, nie polecam tej firmy- nie pisze tego na złość pracodawcy tylko dla przestrogi dla ewentualnych chętnych kandydatów do pracy w ARSDEKO. (usunięte przez administratora)

ziom

potwierdzam. zarobki przyzwoite, ale właściciel robi, co może, żeby nie wywiązać się z umowy z pracownikiem - obrywa z premii co się tylko da. czyli "wąż w kieszeni". pracownicy na duży plus(usunięte przez administratora)

łuki

Jerzy Przerwa jest właścicielem firmy Ars Deko. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówił o wynagrodzeniu i premiach za obroty. Były obroty ale premii nie zobaczyłem. Dzięki pozdrawiam

Zostaw opinię o Ars Deko Jerzy Przerwa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Deko Jerzy Przerwa