Pol-Gaz-Wod Zakład Budowlany Jarosław Niewiadomski

Raszyn

Opinie o Pol-Gaz-Wod Zakład Budowlany Jarosław Niewiadomski

Ryzy

Okrada pracowników nadal,kasa pod stołem ????? UCIEKAC !!!!!!

Okrada dalej pracownika,kasa pod stołem,bez urlopów dalej,brak rejestracji,zero socjal!!! Taki typowy prywatny burak co wyżywa ludzi!!!!Uwaga!!!

ali

Witam,moja opinia j.w. z tym że tyrasz jak w Oświęcimiu,chytry.Tak naprawdę to chciałby żeby wróciło niewolnictwo!Brak jakiegokolwiek socjalu,nie wspomnę o ubraniu lub rękawiczkach,nic.UWAGA!!!

Wyzyskiwacz,współczesne niewolnictwo,brak urlopów,brak rejestracji.Nie polecamy,polski kapitalista,zero kultury ale jak można od krwiopijcy wymagać kultury i szacunku do ludzi.Wyzysk krótko na temat

Zostaw opinię o Pol-Gaz-Wod Zakład Budowlany Jarosław Niewiadomski - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Gaz-Wod Zakład Budowlany Jarosław Niewiadomski