Porzuczek Julian Usługi Elektroinstalacyjne

Skiby

Porzuczek Julian Usługi Elektroinstalacyjne

Opinie o Porzuczek Julian Usługi Elektroinstalacyjne

zzz

bardzo słabe wykonanie, nie polecam.

Zostaw opinię o Porzuczek Julian Usługi Elektroinstalacyjne - Skiby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porzuczek Julian Usługi Elektroinstalacyjne