Opinie o Vasco Książek Cezary w Józefów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vasco Książek Cezary. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vasco Książek Cezary o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vasco Książek Cezary w Józefów

Widziałem ten post z 10cioma przykazaniami Vasco. :D Czy każdy może się z nimi zgodzić? Chciałbym się im bliżej przyjrzeć. Na pierwszy ogień wyjmę punkt 1. „Nie będziesz miał innych fuch przede mną”. Czy to oznacza, że zapewniony jest pełny etat plus może jakieś nadgodziny? Ile na pełnych obrotach można wyciągnąć?

Uu Nowy wpis

Tam jest duża rotacja pracowników bo łatwiej się steruje nowymi ludźmi. Tam dłużej niż 5 / 6 lat nikt nie pracuje. Jak nie masz rodziny to idź. Nigdy nie wiesz o której skończysz. Najniższa krajowa na konto reszta pod stołem

@Uu

Nie ma innej alternatywy? Udostępniali ze dwa tygodnie temu z tego co widziałem ofertę na serwis i była mowa o widełkach jakoś od 7 do 9 tysięcy. Nikomu nie udało się podpisać normalnie umowy, żeby jednak mieć wszystkie składki jak należy odprowadzane?

Z ta kasa pod stołem to w ogóle prawda jest? chce się upewnić , ponieważ pokazała mi się oferta z kiedyś na administrację na Jesiotrową. Nie wiecie może czy nie będzie ktoś jeszcze potrzebny tam do tego biura? mieszkam nawet niedaleko i pracy sobie szukam. mam wstępne doświadczenie

Nie polecam pracy w vasco, zero poszanowania pracowników, kierownik jak ma zły dzień to odrazu sprawi ze cała firma musi go mieć. Kasa pod stołem czesto z opóźnieniem, brak przestrzegania przepisów bhp np wnoszenie ~40kg modułu po drabinie na wieze 40/50metrow. Samochody są w opłakanym stanie, oprócz tych wynajętych. Praca ciężka, nieadekwatne zarobki, brak podwyżek albo o jakieś grosze, godziny pracy od 7.30 powrót nigdy nie znany. Ogólnie ta firma to jeden wielki przekręt i odradzam robienie tam każdemu.

Lena

Od 2016 by magazyniera nie szukali? Coś nie widzę albo mi wyszukiwarka nie pokazuje nic nowszego do nich, nie ma naboru? Interesuje mnie zwłaszcza dlatego, że wtedy z orzeczeniem przyjmowali, a teraz ogólnie jak? Trzeba mieć, istotne jaka grupa? Ja mam stopień lekki.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vasco Książek Cezary. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Były pracownik #2

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie! Szef to dobry czarodziej, czaruje czaruje a kasy niema. Teraz to już nawet z podstawami zalega, nie mówiąc już o kopertach na które trzeba czekać miesiącami. Jeszcze raz STANOWCZO NIE POLECAM.

@Były pracownik #2

Trzeba powiedzieć,że stan aut jest tragiczny w tej firmie ,mówię jak było kilka miesięcy temu ale raczej nic się nie zmieniło,brak też jest ubrań roboczych ,trzeba mieć wszystko swoje.

Tom
@Kkon1918

Czarek nie ogarnia, jego córka identyczna, tylko wożą się furami a utrzymanie na nich robi.

@Tom

Pisaliście, że wcześniej dość słabo auta tutaj mogły wyglądać. Co konkretnie z nimi było i jak jest teraz? Czy cokolwiek się zmieniło i jak stoją z serwisem? Napiszecie coś więcej o rocznikach i przebiegach?

P.
@Irena

A w których firmach auta przeznaczone na serwisy i wyjazdy są nowe ? W żadnej jak mniemam, gdyż pracodawcy zazwyczaj wolą oszczędzać. Skoro przechodzą przeglądy i serwisy to oznaka , że są dopuszczone do ruchu. Wydaje mi się , że czepianie się przebiegu i użytku aut jest zbędne. Ludzie pracujący w tej firmie są tam po kilka lat i jakoś nikt nie ma problemu ani z pracodawcą ani z wynagrodzeniem. Należy się wziąć do pracy a nie szukać dziury w całym.

Niezłyagregat

Pracowałem tam 3 miesiące. Przez ten czas najbardziej (usunięte przez administratora) mnie Pan K od agregatów. Pojechałem z nim na tygodniową delegację. Przez cały wyjazd zlał kilka baniek paliwa. Olej wymieniał tylko do zdjęcia, resztę do kieszeni. Akumulatory tak samo. Plus do tego masa lewych faktur od kolegi.

Mieczysław

Sporo jest uwag na temat opóźnień z wypłatą. Te poślizgi są kilkudniowe czy trzeba czekać dłużej? Bo to faktycznie duża niedogodność. No ale koniec końców kasa dochodzi na konto?

@Mieczysław

Różnie bywa. Czasami zalegają kilka miesięcy. Jak kilka razy się upomnisz to przeważnie wypłacają.. chociaż nie wiem jak innym.

@T.B.

Na odsetki jakieś można ewentualnie liczyć? Z czegoś jeszcze się nie wywiązują?

@Irena

Odsetki ??? Nie ma szans. Jak wszystko wypłacą to trzeba się cieszyć:)

@T.B.

Ojoj. :( A przyjmując, że przypadkiem ileś nie wypłacą to co dalej niby? Przepada?

@Irena

I tak i nie. Wypłacają z mega opóźnieniem, a jeśli podpadniesz i będziesz chciała się zwolnić to nie wypłacą...

@T.B.

Aha, no cóż. Ale z tym niewypłaceniem to tak pełnoprawnie mogą czy na luzie można to później podważyć?

@Mieczysław

Poślizgi są średnio 2 miesięczne.Kasa dochodzi,ale jest się zarejestrowanym na trochę więcej najniższą krajową a reszta pod stołem.

@Kkon1918

Serio aż 2? Czyli pensję ze stycznia potencjalnie dostaję w marcu, tak? A po zwolnieniu się też ta długo to wyrównują?

@Irena

Nie wiem jak jest teraz ,ale raczej nic się nie zmieniło. Jak podpadniesz to po zwolnieniu się mogą tobie nie wypłacić tych tak zwanych kopert bo masz to płacone pod stołem więc nie udowodnisz tego że tobie nie wypłacili.Niech wypowie się ktoś kto teraz tam pracuje.

@Kkon1918

A to akurat słaba byłaby opcja... A nie obawialiby się, że ktoś te koperty tak w sumie zgłosi? Bo to też wtedy problem dla firmy mógłby być

Byly pracownik

Pieniądze nie wypłacane na czas ,średnio 2 miesiące opóźnienia. Wszędzie szukanie dziury w całym. Rejestracja na najniższą krajową. Stanowczo odradzam.

Kopernik1001

Hej! Nie daj Boże pracować dla tej firmy!Jak zawsze na wypłatę trzeba czekać 2 miesiące((praca jest cięższa niż na budowie.

@Kopernik1001

Serio cięższa? Ale jakie czynności masz na myśli? Bo nie rozumiem w jakim sensie praca jest cięższa niż na budowie ?

Witam, odradzam prace w firmie vasco. Zaliczki niewypłacane na czas. Umowa podpisana na minimalnej a reszta kasy jest pod stołem. Jak coś nie pasuje to potrafią nie wypłacić kasy.

Justyna

I często tak robią ze nie wypłacają całości?

Cezary Ksiązek

Witam Przyznam się szczerze ,że dymam pracowników i Państwo na kasę. Szantaż . to norma. Dajcie mi pretekst a wykorzystam nawet po latach. Jak weźmiesz kasę raz pod stołwem . to już jesteś ugotowany. Zaliczki ZW stanowią część wynagrodzenia oczywiście bez opłacenia zus i podatku.

Macie także rekrutacje online ?

Mirek

Firma z dobrymi opiniami również na portalach branżowych, polecam pracę!!

k

Pracowałem tam ponad 6 lat z terminami wypłat bywało różnie pracy zawsze było dużo po zakończeniu pracy rozliczyli się ze mną co do grosza jeśli kogoś nie szanują to tylko i wyłącznie leni i ściemniaczy z wyborem terminu urlopu nigdy nie było problemu

Eks

Najgorsza firma z jaką przyszło mi pracować. Nieszanują pracowników. Nie wypłacają kasy na czas, ogólnie jedno wielkie kłamstwo. STANOWCZO ODRADZAM !!!

Julia
@Eks

Często się zdarza, że w Vasco nie wypłacają kasy na czas? Otrzymałeś w ogóle w końcu to wynagrodzenie? Wypłacalni chyba są?

Eks
@Julia

@Julia Z tego co mi wiadomo na chwilę obecną, pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia w umownym terminie. Moje owszem dotarło jednak z dużym opóźnieniem i bez należnego ekwiwalentu który nie został mi wypłacony do dnia dzisiejszego. Podana firma nie jest gwarancją stabilności finansowej oraz godną zaufania.

eks

Jak pracujesz , to spoko gość. Jak się zwalniasz to kant, szantaż i bezwzględność.

eks

Witam. Nie ma opinii? Więc ja krótko. Czarek spoko gość, kasa pod stołem, grasz w gałę - duży plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Vasco Książek Cezary - Józefów

• Jak się pracuje w Vasco Książek Cezary?

Zobacz opinie na temat firmy Vasco Książek Cezary tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vasco Książek Cezary?

Vasco Książek Cezary
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jesiotrowa 1
    05-420 Józefów