Elektro-Usługi Zenon Laska

Łódź

Opinie o Elektro-Usługi Zenon Laska

robert

Praca bywa ciężka, zarobki bez kokosów ale znośne, szef choleryk ale przy sumiennej pracy nie najgorszy, pracowałem u gorszych. Pracowałem w tym roku. Nie spotkałem się z tym pojawia się w innych komentarzach.

xxx

jak napisał anonim. dno , dno i jeszcze raz dno. brak rejestracji , za to kłamstwa na okrągło. skąpiec - szkot by mógł się od niego uczyć. chcesz pracować darmo to polecam. jeśli jeszcze dopłacisz to super.

Pracował u tego gościa. Brak organizacji pracy bałagan brak rejestracji (usunięte przez administratora) Nie polecam

Zostaw opinię o Elektro-Usługi Zenon Laska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Usługi Zenon Laska