Elektropat Tomasz Patyna

Opoczno

Opinie o Elektropat Tomasz Patyna

swój czubek nosa

Jeden wielki oszust widzi tylko swój czubek nosa i swój portfel. Nawet jeśli nie ma racji to i wina jest po jego i jego żony stronie to i tak się nie przyzna a na pewno nie zwróci Ci pieniędzy, będzie kombinował na wszystkie strony aby tylko kasa została u niego w kieszeni. A jeśli się zwolnisz to będziesz najgorszy z najgorszych i wszystkim to rozpowie. Prawda jest taka że to on jest leniem patentowany który siedzi całe dnie przed telewizorem i chce żeby ludzie robili wszystko za niego, a on tylko będzie liczył kasę. A jeśli chcesz dojść swojej prawdy to tylko w sądzie...

P. G.

Największy oszust ja zastanawiam się gdzie jest PIP I US w takich sytuacjach dlaczego Tomasz Patyna prowadzi ta działalność nadal. Pozdrowienia od P. G.

DK

Firma Elekropadł to jeden wielki machloj wyzyskowy. Wytrzymałem tam całe DWA miesiące, zarobiłem... 2500zł? Z tego 700 wydałem na utrzymanie się w delegacji. Facet(!?) potrafi zatrudniać ludzi po 5zł/godzinę, do dziś w sumie jest mi krewny jakąś tam część wypłaty. Odradzam, każdemu, bez względu na sytuację, patrząc na tą działalność LEPIEJ być bezrobotnym. Panie P. celowo dodałem w nicku inicjały, nie mam nic do ukrycia.

Szwagier

Predzej idiotyzm ale w sumie dzieki kierownikowi wielkiemu pracujacy tam maja tak jak maja a sam na pracodawce swojego zle mowi wystarczy go za jezor pociagnac i wychodzi prawda dlaczego jest taka rotacja

oszukany

warunki, chora presja, wyzysk ... myślicie że dla czego co chwila jest rotacja kadry? jak tam ktoś zostanie to tylko "z braku laku" albo swojego idiotyzmu a swoich pieniędzy do dziś nie odzyskałem, bez mała pół roku

wierzacy

no juz wierze, nie tylko ty tak sadzisz

a jak myślisz dlaczego nie można ? bo ja tam pracowałem i wiem jak się tam pracuje wiem jaka jest polityka firmy. Ja Ostrzegam ale wierzyć nikt mi nie musi chcesz to się przekonaj jeśli masz stalowe nerwy, NIE NASTAWIAJ SIĘ NA WYSOKIE ZAROBKI BO U NIEGO NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ WYSOKICH ZAROBKÓW JAK MINIMALNEJ KRAJOWEJ. POZDRAWIAM I POWODZENIA W PRACY:)

Dobrze zarobić na pewno nie ale stracić nerwy tak.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Elektropat Tomasz Patyna - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektropat Tomasz Patyna