Condrad Piotr Miakisz

Nowa rozedranka

Condrad Piotr Miakisz
0 0

Opinie o Condrad Piotr Miakisz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Condrad Piotr Miakisz? Podzielcie się swoją opinią!

żałosne

typowy nowobogacki. pracuj za miskę ryżu i bądź wdzięczny dla wielkiego pana biznesmena. ale w koncu trafi kosa na kamien.

Zorientowana

Warunki pracy rewelacyjne? Chyba firma robi własny ładny PR. Najniższa krajowa. Na dodatek szef tylko widzi pieniądz. Potrafi sprzedawać towar z samochodu pod sklepem klienta czy wrzucić co nie potrzebne dla nabicia faktury.

IWO

Super dziewczyny tam pracują, można by było zakochać sie nie tylko w jednej ale nawet we wszyskich na raz. Pozdrawiam Nową[usunięte przez moderatora]v dziewczyny buzka. :).

Zostaw opinię o Condrad Piotr Miakisz - Nowa rozedranka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Condrad Piotr Miakisz