Dom - Druch Bartłomiej Druch

Ostrówek

Dom - Druch Bartłomiej Druch
0 0

Opinie o Dom - Druch Bartłomiej Druch

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tomek

Witam Ja też zostałem oszukany. Sprawę kieruje do sadu Kontakt do mnie [email protected] Nic go ta przerwa 9 miesięczna nie nauczyła Nie polecammmmm.......

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Dom-Druch Bartłomiej Druch? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Bartłomiej Druch

Do wiadomosci wszystkich sprawdzajacych tak popelnilem bledy bedac mlodym i glupim zaplacilem za to bedac w zakladzie karnym przez 9 miesiecy . Teraz ciezko pracuje by choc troche to naprawic . Chce sie ze wszystkimi dogadac zapraszam do kontaktu [email protected] . Dzialam w uslugach dekarskich

wieżyciel

to oszust!!! dostał rok i 3 miesiące za moja sprawę i dalej nie zwrócił pieniędzy za zaliczkę.

kiwi
@wieżyciel 19.02.2017 20:16

Witam, proszę o kontakt mam identyczny problem z tym Panem ( [email protected] )

Zostaw opinię o Dom - Druch Bartłomiej Druch - Ostrówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom - Druch Bartłomiej Druch