Dom - Druch Bartłomiej Druch

naiwny

to oszust

Ja
@naiwny 24.10.2018 15:08

Wypraszam sobie tak prawde (usunięte przez administratora) wiecie nikogo nie oszukuje prace wykonuje od poczatku do konca . A ten co niby mial sprawe do sadu zlozyc to nie zlozyl tylko ja mu altane ale tego juz nie powie . Wam by sie przydala taka wycieczka na chociaz miesiac

Marcin

(usunięte przez administratora) i oszust, nie wierzyć na słowo. Zaliczkę wziął i tyle go widziałem, sprawa sądowa w toku.

Tomek

Witam Ja też zostałem oszukany. Sprawę kieruje do sadu Kontakt do mnie rajtomasz@o2.pl Nic go ta przerwa 9 miesięczna nie nauczyła Nie polecammmmm.......

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Dom-Druch Bartłomiej Druch? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Bartłomiej Druch

Do wiadomosci wszystkich sprawdzajacych tak popelnilem bledy bedac mlodym i glupim zaplacilem za to bedac w zakladzie karnym przez 9 miesiecy . Teraz ciezko pracuje by choc troche to naprawic . Chce sie ze wszystkimi dogadac zapraszam do kontaktu domdrew57@gmail.com . Dzialam w uslugach dekarskich

wieżyciel

to oszust!!! dostał rok i 3 miesiące za moja sprawę i dalej nie zwrócił pieniędzy za zaliczkę.

kiwi
@wieżyciel 19.02.2017 20:16

Witam, proszę o kontakt mam identyczny problem z tym Panem ( switon1@vp.pl )

Zostaw opinię o Dom - Druch Bartłomiej Druch - Ostrówek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom - Druch Bartłomiej Druch