Makbud S.C. Ewa Jędrychowicz Mirosław Klimek

Grodzisk mazowiecki

Opinie o Makbud S.C. Ewa Jędrychowicz Mirosław Klimek

Drian

Czytałem gdzieś wpis, gdzie gość pisał, że mieszkają w kupionym segmencie bez prądu i wody :D No nie jestem w stanie w takie brednie uwierzyć, bo sam kupiłem segment od Makbudu w Grodzisku i otrzymałem dom w stanie deweloperskim ze wszystkimi mediami :D Urządziłem po swojemu co trochę mi zajęło i od jakiegoś czasu już w nim mieszkam. Teraz druga zima w nowym domu przede mną.

Sebastian

www.makbud.pl buduje świetne osiedla i domy w zabudowie szeregowej położone w spokojnych i bezpiecznych okolicach. Ceny o wiele niższe niż w stolicy. Polecam

Seba

Świetna firma, świetny deweloper oferujący znakomite warunki! Moja ocena, to 9/10

Bart
@Seba 11.10.2016 20:08

Dobrze prawisz. Moja opinia będzie krótka, zwięzła i na temat. Otóż Makbud to najlepszy deweloper z jakim miałem do czynienia.

Coś zmieniło się w firmie Makbud S.C. Ewa Jędrychowicz Mirosław Klimek na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Makbud S.C. Ewa Jędrychowicz Mirosław Klimek - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makbud S.C. Ewa Jędrychowicz Mirosław Klimek