Opinie o Dozbud Development Zalewski Zbigniew w Połazie Świętochowskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dozbud Development Zalewski Zbigniew. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dozbud Development Zalewski Zbigniew o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dozbud Development Zalewski Zbigniew w Połazie Świętochowskie

Administrator Nowy wpis

Dozbud Development Zalewski Zbigniew poszukuje osób na stanowisko Pracownik Budowlany. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Marianek Nowy wpis

Bardzo nie polecam. Pracownicy firmy uczeni są spychologii i lekceważenia problemów klientów. Wszystkie nieprawidłowości jakich się dopuszczają są zamiatane pod tzw. dywan. Negatywne opinie o tym deweloperze nie są przesadzone. Uwierzcie mi.

Pełnomocnik Dozbud Development Nowy wpis
@Marianek

W odpowiedzi na zamieszczony wpis informujemy, że trudno jest nam odnieść się do stawianych zarzutów i oskarżeń, bo nie przedstawiają one żadnych szczegółów i są sygnowane przez anonimową osobę. Biorąc powyższe pod uwagę uważamy, że te działania są niewiarygodne i ukierunkowane wyłącznie na tendencyjne oczernianie naszej Firmy i przedstawianie jej w złym świetle. Nie prawdą jest to, że pracownicy Firmy lekceważą klientów i nie uwzględniają reklamacji. Wszelkie nasze działania oraz decyzje reklamacyjne są podejmowane w oparciu o indywidualne podejście z uwzględnieniem sztuki budowlanej zgodnej z prawem budowlanym. Dokładamy wszelkich starań aby zgłaszane reklamacje były rozwiązywane z uwzględnieniem interesów wszystkich stron. Współpracujemy od lat z wieloma podwykonawcami i przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniamy tez ich punkt widzenia. Mamy też za sobą bardzo dużo zadowolonych Klientów. Nasze działania są jawne i transparentne. Popełniamy błędy ale mierzymy się z nimi. Jesteśmy też gotowi do spotkania się z każdym klientem który ma jakiś problem. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że trudno jest walczyć z takimi oszczerstwami i hejtem, szczególnie wtedy, kiedy ktoś używa ogólników i nie ma odwagi wystąpić pod swoim imieniem i nazwiskiem. Będziemy jednak skutecznie przeciwstawiać się takim działaniom.

witam czy od stycznia będą planowane przyjęcia do księgowości? Pytam, bo widzę ze od jakiegoś czasu występowało zainteresowanie praca mimo podkreślenia, że nie ma teraz ofert. z czego wynika? warto faktycznie już teraz się interesować? ile osób pracuje teraz w księgowości i jaka jest atmosfera? widziałam trzy „wew.” Opcje w zakładce z kontaktem na stronie.

Pelnomocnik

Nie przewidujemy przyjęć do działu księgowości

@Pelnomocnik

Do księgowości nie? a na jakie inne stanowiska mogą być przewidywane nabory od kolejnego roku? ciekawi mnie czy będą powstawać jakieś nowe stanowiska czy raczej należy oczekiwać na rotacje?

Urszula

Poza możliwościami rozwoju w firmie to firma oferuje jakieś benefity? Coś jest jeszcze? Bo widziałam ofertę pracy dla Młodszego Księgowego. I nie ma tam listy benefitów. Znaczy, że ich nie ma wcale?

@Urszula

Obecnie nie jest prowadzona rekrutacja na takie stanowisko. Firma nie oferuje żadnych benefitów poza premiami rocznymi.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Emilia

Szukam pracy jako księgowa. Znalazlam ogłoszenie, które było dodane już jakiś czas temu na stanowisko Młodszy Księgowy i mam pytanie czy na chwilę obecną jest ono wolne lub czy będzie w najbliższym czasie się zwalniało? Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie wypłacalności dla pracowników. Czy wypłaty są na czas, czy firma bez problemu wypłaca wynagrodzenie? Pytam bo czytam opinie na temat firmy I rzuciło mi się w oczy kilka opinii że firma jest zadłużona w kilku hurtowniach. Nie wiem na ile jest to prawdą więc wolałabym się dowiedzieć jak wygląda ten temat w stosunku do pracowników.

@Emilia

Szanowna Pani obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Odpowiadając na Pani pytanie - Firma zawsze wypłaca wynagrodzenia pracownikom.

Porażka

Odradzam pod każdym względem tego(usunięte przez administratora)od samego początku aby sprzedać a później martw się sam. Właściciel z podejściem na krótka metę i (usunięte przez administratora) jak stad do gwiazd. Tanie budownictwo i kiepskie podejście lepiej dopłacić by mieć lepsza jakoś domu mieszkania i obsługi niż stracić na wszystkim w tej firmie.

@Porażka

Szanowny Panie/Pani "Porażka" Bardzo proszę o informację jakie kłamstwa ma Pan/Pani do zarzucenia firmie Dozbud Development. Proszę pamiętać, że kary za fałszywe oskarżenie i pomówienie Kodeks karny przewiduje kary grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 za przestępstwa niesłusznego oskarżenia. Mimo braku odwagi do udostepnienia danych personalnych i występowania pod pseudonimem "Porażka" na wypadek dalszych pomówień proszę pamiętać że jest możliwe ustalenie tożsamości osoby składające takie oświadczenia. Nie wiem skąd ma Pan/Pani wiedzę na temat kredytów "stad i do gwiazd" rzekomo posiadanych przez właściciela firmy. Świadczy to jedynie o Pana/Pani braku wiedzy na ten temat i nieznajomości branży deweloperskiej. W kwestii budownictwa kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy nagrodę za jakość świadczonych usług co również podważa Pana/Pani opinię na nasz temat. Na przyszłość proponuje udzielać rzetelnych informacji a nie skupiać na fałszywym hejtowaniu.

Tom
@Pełnomocnik Dozbud Development

Każdy ma prawo do zamieszczania opinii, które mogą być subiektywne. Klauzyperda developera próbuje straszyć i mataczyć w sprawie.

Kuba

Nie polecam nikomu pracy w firmie (usunięte przez administratora) zalega (usunięte przez administratora)w każdej hurtowni w województwie mazowieckim nie wypłacany podwykonawcom (usunięte przez administratora)od 3 lat pieniądze ludziom biuro mieści się (usunięte przez administratora) kosztem bo wszędzie dziad zalega pieniądze za towar

@Kuba

Dosłownie każdej? A ile ich tak właściwie jest i jakie kwoty masz na myśli? I tak w sumie to czemu te hurtownie się nie skarżą?

@Kuba

Szanowny Panie, bardzo proszę o zachowanie minimum kultury w przedstawianiu swojej opinii, szczególnie proszę powstrzymać się od obraźliwych epitetów. To co Pan wypisuje na temat zadłużenia firmy świadczy, że nie posiada Pan rzetelnych informacji na nasz temat. Dalsze obrażanie i stosowanie pomówień może doprowadzić do wyciągnięcia konsekwencji prawnych.

Iza

Te kwoty są ogromne. Jak mogło dojść do aż takiego zadłużenia? Jeszce jedno 0 mniej to bym chyba zrozumiała... To nie dziwne, że każda hurtownia sobie na to pozwoliła?

Pełnomocnik Dozbud Development

Szanowny Panie, to dość zabawne co Pan wypisuje i po raz kolejny pokazuje, że nie ma Pan pojęcia czy tez rzetelnej wiedzy w temacie w którym się Pan wypowiada. Od lat współpracujemy z hurtowniami w tym Instalacje i El mas. Dzięki wieloletniej współpracy posiadamy w każdej hurtowni limity dające nam możliwość składania zamówień bez konieczności natychmiastowej zapłaty. Jest to przywilej z którego korzystają tylko długoletni partnerzy którzy wywiązują się ze swoich zobowiązań i tak się składa ze w obu wymienionych hurtowniach jesteśmy w ten sposób traktowani. Limity które posiadamy są na poziomie 20-30 tys. zł. Żadna hurtownia nie pozwoliłaby sobie na poziom zadłużenia o jakim Pan wspomina. Po raz kolejny UPOMINAM Pana w kwestii składania fałszywych pomówień. Nie zaprzestanie spowoduje podjęcie kroków prawnych.

Czesław

Jestem mile zaskoczony firmą Dozbud Development Zalewskli Zbigniew. Jako nabywca nieruchomości stwierdzam z satysfakcją że solidność wykonania inwestycji jak i podejściem do klienta są najwyższym poziomie. Każdy zgłoszony problem był rozwiązywany na bieżąco przez pracowników lub przez p. Zalewskiego. Szczególnie chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować Pani Ninie Gajdzie za szybkość działania i merytoryczne podejście do każdego zadania, profesjonalizm i miłe podejście do klienta. Również pozostali pracownicy byli bardzo pomocni a współpraca układała się super. Pozdrawiam

Artek

Jak firma postępuje z podwykonawca czy wypłaca na czas pieniądze

Jak wygląda sprawa grafiku w Dozbud Development Zalewski Zbigniew. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pełnomocnik Dozbud Development

Biuro pracuje od godz. 9 do 18 jeśli chodzi o pracowników budowlanych prace trwają od 7 do 16. Jeśli myśli Pan/Pani o dorywczej współpracy jesteśmy elastyczni.

Agnieszka
@Pełnomocnik Dozbud Development

a jest szansa na pracę dorywczą ale w biurze? :) byłabym chętna na kilka godzin.

Edyta
@Pełnomocnik Dozbud Development

Jest jakaś minimalna liczba godzin tygodniowo, która trzeba wyrobić, jeśli jesteście elastyczni? Czy nie ma to znaczenia i każde ręce do roboty się przydadzą?

@Agnieszka

Witam, niestety obecnie nie potrzebujemy nikogo dodatkowego do biura ale jeśli pojawiłaby się taka konieczność może Pani przesłać swoje CV na adres biuro@dozbud.pl wówczas będziemy mieć do Pani kontakt. Pozdrawiam,

@Edyta

jeśli chodzi o prace na budowie przyjmujemy osoby na cały etat, pół etatu, 1/3 etatu czy nawet wyjątkowo zdarza się ze ktoś przychodzi do pracy raz w tygodniu ale taka elastyczność dotyczy wyłącznie budowy a nie biura. Biuro pracuje od 9 do 18 ale obecnie nie szukamy nikogo do zespołu

@Pełnomocnik Dozbud Development

A gdyby Państwo może kiedyś zdecydowali się szukać to czy istnieje możliwość żeby już teraz na wszelki wypadek przesłać swoje CV do Was? Tak, żeby w rezerwie było czy raczej nie praktykujecie takich rzeczy?

@Iza

CV można przesyłać na adres biuro@dozbud.pl

Pełnomocnik Dozbud Development

Szanowny Panie, Nigdy nie było prowadzone żadne postępowanie w stosunku do Dozbud Development z tytułu odzyskiwania należności dla pracownika. Przypominam kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemająca osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub utracić zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Żądam natychmiastowego usunięcia komentarza. Proszę pamiętać że nawet w Internecie nie jest Pan anonimowy. Proszę nie uskuteczniać reklamy kancelarii naszym kosztem!!!

Pełnomocnik Dozbud Development

Szanowny Panie/ Szanowna Pani Nigdy nie było prowadzone żadne postępowanie w stosunku do Dozbud Development z tytułu odzyskiwania należności dla pracownika. Przypominam kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemająca osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub utracić zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Żądam natychmiastowego usunięcia komentarza. Proszę pamiętać że nawet w Internecie nie jest Pan/Pani anonimowy.

Czy firma Dozbud Development Zalewski Zbigniew kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pełnomocnik Dozbud Development

Potwierdzam, firma kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn, nie faworyzujemy żadnej z płci.

toudi

Wszyscy, zamieszczający negatywne opinie widocznie nie znają Firmy DOZBUD i Prezesa. Każdy kto pracował lub pracuje w tej Firmie, wie że może tu liczyć na stabilność zatrudnienia i miłą atmosferę. Oczywiście jest jeden warunek: TRZEBA PRACOWAĆ a nie udawać, że się pracuje. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników Firmy DOZBUD.

Pełnomocnik Dozbud Development

Szanowny MiszaMasza126 nie wiem skąd u Pana/Pani wiedza na temat sytuacji firmy. Sądząc po Pana/Pani wypowiedzi nie jest Pan/Pani pracownikiem firmy więc sugeruję powstrzymać się od stwierdzeń niczym nie popartych. Jestem pracownikiem firmy od 3 lat i uważam, że to miejsce pracy godne polecenia - wystarczy wykonywać powierzone obowiązki. p.s. linia może być dłuższa lub krótsza, opór może być mniejszy lub większy a odrobina logiki wystarczy by wiedzieć że wszystko wykonać można po linii najmniejszego oporu - jednak firma Dozbud nie przyjmuje tak krótkoterminowych strategii.

Czy firma Dozbud Development Zalewski Zbigniew udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Firma Dozbud Development nie udziela pożyczek pracowniczych. W trudnych sytuacjach pracownicy mogą uzyskać zaliczkę na poczet pensji.

@pracownik a możesz po prostu napisać swoją opinie?

@Marcin

oczywiście chętnie się wypowiem - napisz proszę co chcesz wiedzieć

Jakie wartości są cenione w Dozbud Development Zalewski Zbigniew?

zaangażowanie, uczciwość i rzetelność

B@T3K

ogłaszają się na portalu o l x ,szukają operatora który będzie pracował na dwóch maszynach(koparka i dźwig), jak dla mnie śmieszna oferta pracy i mam obawy co do niej, szczerze nie polecam.GOWORK informuję WAS iż mam kopię tego posta i jeżeli ją usuniecie to ponownie ja tu wkleję, jestem także świadomy tego co napisałem.

@B@T3K

nie wiem jakie ma Pan obawy w każdym razie jeśli cos Pan "szczerze odradza" proponuje najpierw to sprawdzić dopiero odradzać.

vice

dzwonia ws. oferty na pracownika biurowego, na pyt czy mozemy o 16tej, a nie wczesniej, pani twierdzi, ze skonsultuje to z szefem i da znac, i tak cisza od dwoch dni... ogolnie pozniej pracodawcy twierdza, ze ludzie nie przychodza na spotkania umowione, a czy oni sa wporzadku ? ://

@vice

jestem jedyną osoba która prowadzi rekrutacje w firmie dotyczące pracowników biurowych, nie wymagają one konsultacji z szefem chyba ze w kolejnym etapie. Nie wiem z kim Pani /Pan rozmawiał i kto przekazał taka informacje ale najwyraźniej nie była to rekrutacja dotycząca Dozbud.

Czy ktos wie jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem?

@Andrzej

obecnie otwarte są 2 rekrutacje na stanowisko księgowy i młodszy księgowy (ogłoszenia na praca.pl)

Zostaw merytoryczną opinię o Dozbud Development Zalewski Zbigniew - Połazie Świętochowskie

• Jak się pracuje w Dozbud Development Zalewski Zbigniew?

Zobacz opinie na temat firmy Dozbud Development Zalewski Zbigniew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dozbud Development Zalewski Zbigniew?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dozbud Development Zalewski Zbigniew?

Kandydaci do pracy w Dozbud Development Zalewski Zbigniew napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dozbud Development Zalewski Zbigniew
3.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 26
    07-120 Połazie Świętochowskie
  • NIP: 8240007402 REGON: 710198930

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Dozbud Development Zalewski Zbigniew