Opinie o Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska w Kielce

counter
2 12 34 5 1
Miro

Bardzo niesłowna, nie dotrzymuje terminów, realizuje własne wizje a nie klienta. Projekty obarczone błędem. Nie polecam!!!

Balis

Najgorsze co może spotkać inwestora to zatrudnienie Firmy Demiart. Nie polecamy !!

Latający Holender

Nie polecam firmy Demiart. Dno i metr mułu. Kompletny brak profesjonalizmu

@Latający Holender

Zgadzam się. TA Panie nie powinna zabierać się za projektowanie

Miro

Latający Holender
@Miro

Może Pan powiedzieć coś więcej?

Ela

A coś konkretniej ?

Zgadzam się z Panią. I też nie polecam

To prawda . Jest nieslowna i brak profesjalizmu. Nie wspomnę o wiedzy

Balis

@Balis

Prawda

Pad

Profesjonalna usługa i termin wykonania . Czytając negatywne opinie to większość z nich to zapewne ci, którzy nie chcieli płacić za usługę. Obracam się na rynku nieruchomości już długo i wiem, że za prace należy się zapłata - wielu „poważnych klientów” jednak szuka dziury w całym, aby nie rozliczyć ostatniej płatności. Taka mała polska cwaniackowość ...

@Pad

Nie cwaniakowosc tylko prawda z jej projektowaniem i brakiem wiedzy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sebastian

Widzac negartwne opinje na temat firmy Demiart gotuje sie we mnie, bo po pierwsze 3x kozystalem z uslug tej firmy i wszystko bez najmniejszych zastrzezen. Przy zamowieniu projektu nigdy nie zostalem potraktowany w niestosowny sposob. Wsztstko na 5+ . Problem pewnie z tymi krorzy nie chca zaplacic!

Sebastian

To się mylisz. ????

@Sebastian

Naprawdę nie wiem skąd 5+ .Pani Dominika nie ma zielonego pojęcia o projektowaniu

Darek
Klient

Współpraca z ,,Demiart" jest koszmarem. Nie polecam.

@Darek

Zgadzam się z opinią. Nie polecam . To koszmar . Brak profesjalizmu. Brak wiedzy. I do tego umywa ręce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy pracownicy Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ania

@darek dlaczego koszmarem?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 162 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska? Można dołączyć rodzinę?

teść

Podpisuję się pod tym bo u mnie kominek poprawiała 4 razy i nadal jest źle. Brak fachowości budowlanej u Pani ,, architekt"

Renata
@teść

Tam pracuje tylko właścicielka Demiart? Sama wykonuje wszystkie zlecenia? Nie ma żadnych innych pracowników?

Izabela

Z całego serca polecam firmę. Pani Dominika z wielkim sercem podchidzi do swojej pracy.Jej projekty nie są oderwane od rzeczywistości bardzo praktyczne z bardzo ciekawymi rozwiązaniami.Wiedza i lata praktyki w dziedzinie projektowania widać już na pierwszych spotkaniach. Ceny są wartę tago doświadczenia i zaangażowania. Nie żałuję wyboru i wydajnych pieniędzy. Pani Dominika pokazała mi gdzie indziej mogę zaoszczędzić

Użytkownicy czekają na odpowiedź 485 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska?

Jaki dress code obowiązuje w Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska?

Anna
@Pytanie

industrialny nowoczesny loftowy oraz łączenie w rewelacyjny sposób kilku stylów naraz

Ewa
 Rekomendacja

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Korzystałam z usług DEMIArt już kilka razy i nigdy się zawiodłam. Projekty (i ich realizacje)spełniły wszystkie moje oczekiwania i potrzeby, a jednocześnie idealnie współgrają z moim stylem życia. Polecam. Ja już nigdy nie tknę niczego w moim mieszkaniu bez pomocy DEMIArt :)

Monika

Znakomite wyczucie stylu i potrzeb klienta. Gust, smak i pełen profesjonalizm,a przy tym ogromne serce i pasja, które sprawiają, że współpraca to czysta przyjemność. Polecam!!!

Agnieszka

Ja jak najbardziej polecam firmę po raz trzeci współpracowaliśmy razem wykonała nam projekty na mieszkania teraz dom dzięki tej firmie zaoszczędziła mam dużo czasu przy wyborze wykończenia wnętrz

Sarusia

Robiłam nie jeden projekt i jego realizację z firmą Demiart i nie mam żadnych zarzutów Wręcz przeciwnie Pełny profesjonalizm i ogromne zaangażowanie p. Dominiki TAK NA marginesie to koszty projektu podane są w ofercie która przedstawiana jest przed realizacją i ewentualnum podpisaniem umowy Nie rozumiem zatem zarzutów Nie pasuje cena to nie podejmuje współpracy i tyle Czyżby to komentarze Pana który nie chce zapłacić i sprawa finalnie w sądzie hmmm patrząc po dacie ich zamieszczenia to chyba by się zgadzało Mam nadzieję że dobrze się mieszka za free To jest dopiero dno i metr mułu !!! Najłatwiej w takiej sytuacji oczernić Żenada!!!

Modliszka

Skrzyknijmy się wszyscy pokrzywdzeni przez firmę DEMIART Todorowska. Proponuję aby zrobić grupowy pozew o odszkodowanie za poniesione straty, które dokonała ,,zdolna architekt". Duże pieniądze!!!

Aron

Uciekaj, uciekaj jak najdalej od tej Firmy. Katastrofa budowlana.Nie polecam.!!!

Carmen

Wiem co potrafi złego zrobić Firma ,, Demiart" nie wolno zatrudniać do stracenia dużo. Nie! Nie! Nie!

Zostaw merytoryczną opinię o Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Demiart Aranżacje Wnętrz Biuro Projektowo-Doradcze Dominika Todorowska
2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Urzędnicza 3A lok. 77