Opinie o Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman w Kleczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman w Kleczew

Nyxar

Od kiedy synalek przejął firmę widzę jak z dnia na dzień schodzi na psy. Najlepiej omijać szerokim łukiem. Kary finansowe na co drugim kroku. Zero szacunku do pracownika i jego pracy, ciągle tylko mało i mało. Problem z urlopem kiedy chcesz go wykorzystać w sezonie a potem pod koniec roku wysyłają na przymusowy. BHP i kodeks pracy nie istnieje Śmiechu warta taka praca w XXI wieku.

@Nyxar

Witaj, Przykro czytać opinie, które nie odzwierciedlają pozytywnego i wspierającego środowiska, jakie staramy się budować w naszej firmie. Cenimy otwartość i transparentność, dlatego każdy komentarz jest dla nas cenny i traktowany poważnie. 1. Anonimowe komentarze: Chociaż szanujemy prawo każdego do wyrażania swojej opinii, zastanawiamy się nad wartością komentarzy, które są anonimowe. Mogą one pochodzić nawet od konkurencji czy osób, które nigdy nie były częścią naszego zespołu. Moje drzwi są zawsze otwarte dla wszelkich uwag i sugestii, a ja jestem gotów podpisać się pod każdym słowem, które wypowiadam. 2. Otwartość na rozmowę: Zapraszam do bezpośredniej rozmowy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące naszej firmy. Jesteśmy tu, aby słuchać, rozmawiać i rozwiązywać problemy razem, w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia. 3. Opinie współpracowników: Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, zachęcamy do pytania o opinie bezpośrednio naszych obecnych pracowników. Będą one bardziej wartościowe i rzetelne, niż komentarze od osób, które nie mają odwagi podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem. 4. Dziękujemy za wszelkie opinie i jesteśmy tu, aby wspierać i słuchać naszych pracowników, wspólnie pracując nad ciągłym ulepszaniem naszego miejsca pracy. 5.Zmiana kierownictwa: Od kiedy nowe kierownictwo dołączyło do naszego zespołu, zatrudnienie wzrosło ponad dziesięciokrotnie, co jest wyraźnym znakiem rozwoju i poprawy. Nowe kierownictwo przynosi świeże perspektywy, które pomagają firmie rosnąć i ewoluować, co widzimy jako pozytywny aspekt dowodem choćby tego jest nowo powstały Magazyn z Biurowcem gdzie tworzymy nowe nowoczesne miejsce pracy. 6.BHP i kodeks pracy: Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Dążymy do zapewnienia, że wszystkie przepisy BHP i kodeks pracy są przestrzegane. Jeśli ktokolwiek ma obawy lub sugestie dotyczące tej kwestii, zachęcamy do natychmiastowego zgłoszenia tego. 7. Urlopy: Jesteśmy świadomi, że czas urlopu jest cenny i staramy się być jak najbardziej elastyczni, umożliwiając pracownikom korzystanie z urlopu w odpowiednim dla nich czasie, nawet w sezonie. 8. Szacunek do pracowników: Wszystkich naszych pracowników traktujemy z szacunkiem i doceniamy ich wkład i ciężką pracę. Chcemy, aby każdy pracownik czuł się wartościowy i szanowany. 9. Anonimowe opinie: Chociaż każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, warto również rozważyć, jakie jest prawdziwe źródło i motywacja za anonimowymi komentarzami. Na koniec, jeżeli jednak mieliśmy okazję współpracować, mam nadzieję, że znalazłeś teraz miejsce pracy, w którym czujesz się szczęśliwy, realizujesz swoje pasje i kontynuujesz osobisty rozwój. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego w Twoich przyszłych przedsięwzięciach. Dziękujemy za podzielenie się opiniami i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby omówić wszelkie obawy lub sugestie. Z poważaniem, Rafał Hofman CEO Firma Hanex.pl Sp z o.o. www.hanex.pl/kariera

Zorientowany

Dla mnie ta firma to (usunięte przez administratora) Dopóki rządzili starzy właściciele to atmosfera była o 180° inna. W firmie panował szacunek. Teraz kiedy rządzi synalek, firma zeszła na psy! Ciągła inwigilacja, żadnego szacunku dla człowieka i tylko czekanie za co można obciążyć pracownika za ewentualne błędy. W oczach szefa każdy pracownik po dwóch dniach szybkiego przeszkolenia, powinien już biegle znać swoją pracę bo wymagania ciągle rosną i rosną a CEO tylko czeka żeby za coś Cię obciążyć. Żenada!!!

CEO Rafał Hofman
@Zorientowany

Szanowna/y Anonimie, Dziękuję za przesłanie swojej opinii na portalu GOWORK. Jako CEO firmy Hanex oddział Konin, bardzo mi przykro, że Twoje zdanie o naszej organizacji jest tak negatywne. Pragnę podkreślić, że jednym z naszych kluczowych priorytetów jest stworzenie środowiska pracy, w którym każdy pracownik może czuć się doceniony, wspierany i zmotywowany do osiągania sukcesów. Zatem, kiedy czytam Twoje słowa, jestem głęboko zaniepokojony, ponieważ nie odzwierciedlają one naszych wartości. Chciałbym jednak zapewnić Cię, że każda opinia, nawet ta krytyczna, jest dla nas cenna. Dlatego chciałbym zaprosić Cię do spotkania z naszym zespołem na ul. Brunatnej 30 w Koninie. Chcielibyśmy usłyszeć więcej o Twoich doświadczeniach i przemyśleniach na temat naszej firmy, ponieważ każdy punkt widzenia jest dla nas ważny. Ponadto, chciałbym wykorzystać tę okazję, aby podkreślić nasze zobowiązanie do ciągłego doskonalenia naszej firmy. W Hanex cenimy każdy głos i aktywnie dążymy do poprawy naszego środowiska pracy poprzez otwartą komunikację i dialog. Jestem przekonany, że współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dialogu jest kluczowa dla naszego sukcesu. Dlatego drzwi mojego gabinetu zawsze są otwarte dla każdej osoby z zespołu HANEX, aby rozmawiać o wszelkich kwestiach, które ich nurtują. Z najlepszymi pozdrowieniami, Rafał Hofman CEO HANEX.PL Sp. z o.o.

Pracownica

Jako obecna pracownica firmy, pragnę zaprzeczyć negatywnej opinii . Nasza firma zapewnia nie tylko wyjątkowe warunki rozwoju, niezbędny sprzęt i pozytywnie odpowiada na potrzeby dodatkowych szkoleń, lecz także prowadzi bardzo zgraną ekipę, gdzie każdy zna zakres swoich obowiązków, a komunikacja między pracownikami jest doskonała. Gdy mój zakres obowiązków powiększył się o dodatkowe zadania, szef sam wyszedł z inicjatywą premii. Cieszę się, że jestem częścią tak rozwojowej firmy.

Wiecejspokoju
@Ojezu

Czy ten protekcjonalny ton wynikał z własnych rozczarowań? Przykro, że niepowodzenia autora komentarza rzutują na opinie nie tylko o firmie, ale również o pracownikach. Premia to nie abstrakcja.

Obiektywnie Nowy wpis

Jeżeli chcesz przyjść do pracy i odpękać osiem godzin na pół gwizdka to zdecydowanie nie jest miejsce dla ciebie. Jeżeli jednak jesteś ambitny, pracowity i chcesz się rozwijać - miejsce jest idealne. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, szef daje dużo swobody w działaniu, jest otwarty na nowe pomysły i rozmowę. Wszystko zależy od tego, czy nowe możliwości to dla Ciebie szansa, czy obciążenie. Jak dla mnie super!

Pracownica Nowy wpis

Ojezu Nowy wpis
@Pracownica

Premii, której nigdy nie zobaczysz kotku, ponieważ szef tak idealnie wprowadza zasady premiowania, że nigdy ich nie spełnisz.

Wiecejspokoju Nowy wpis
@Ojezu

Zorientowany

Obecny pracownik
@Zorientowany

Witam, Nie wiem kim jesteś, nie wiem jak długo pracowałeś w tej firmie i czy w ogóle - ale jeśli spędziłbyś choćby tydzień w Hanex rzetelnie przykładając się do swojej pracy - to uwierz, że Twoje odczucia byłyby jedyne podyktowane wewnętrznymi problemami jakie masz w sobie. Ciągłe zmiany i podnoszenie standardów to cecha dynamicznej firmy, i jeśli chcesz nazywać młodego szefa firmy 'synalkiem' sugerując że coś mu było dane, nie widząc ile pracy wkłada w firmę - to naprawdę chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. Jak dla mnie ta opinia to fejk.

Rozumiem, że mogłeś mieć negatywne doświadczenia, które skłoniły Cię do wyrażenia takiej opinii, jednak moje doświadczenia z firmą są zupełnie inne. W mojej perspektywie, CEO, którego wspominasz, wykazuje duże zaangażowanie w dobrostan pracowników i rozwój każdego z nas. Obserwacje dotyczące monitoringu mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony, a nie inwigilację. Co więcej, nasza firma stale pracuje nad poprawą warunków pracy i warto zauważyć, że wiele osób z "fajnej ekipy" nadal z nami współpracuje i razem dążymy do osiągnięcia wspólnych celów.

CEO Rafał Hofman
@Zorientowany

Czy firma Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TAK Firma Hanex.pl Sp. z o.o. w całości pokrywa koszty szkoleń

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
CEO

Witam serdecznie, Jeżeli jesteś zainteresowany karierą w Hanex.pl Sp. z o.o. Chciałbym podkreślić, że jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, która stawia na pozytywne i zaangażowane osoby. Nasz proces rekrutacyjny jest rzeczywiście staranny i może trwać nieco dłużej, ponieważ dokładnie dobieramy kandydatów do naszego zespołu, aby upewnić się, że pasują do naszej kultury i wartości firmy. Zachęcamy do rozpoczęcia pierwszego etapu rekrutacji przez sprawdzenie dostępnych stanowisk i złożenie aplikacji na naszej stronie internetowej: hanex.pl/kariera. Znajduje się na niej również seria filmów, która pokazuje nasze miejsce i kulturę organizacyjną. Planujemy pełne zatrudnienie osiągnąć do 2026 roku i oferujemy wiele różnych możliwości dla osób chętnych dołączyć do naszego zespołu i rozwinąć swoją karierę. Czekamy na aplikacje od osób, które są gotowe przyłączyć się do nas i wspólnie budować sukces firmy Hanex.pl Sp. z o.o. Z poważaniem, Rafał Hofman CEO Hanex.pl Sp. z o.o., ul. Brunatna 30, 62-510 Konin

Nyxar

zadowolony pracownik
@Nyxar

Bardzo ciekaw jestem kto napisał tą opinie ponieważ sam pracuje w tej firmie od przeszło 6 lat (zwolnienia są tutaj rzadkością i jeżeli się pojawiają to już ktoś naprawdę musiał sobie musiał na to zasłużyć, wręcz wątpię że ta osoba kiedykolwiek mogła być w naszym zespole) Słownictwo, jakiego użył autor, pozostawia wiele do życzenia i uważam, że nie reprezentuje on poziomu, jaki oczekuje się od pracowników firmy. Hanex to firma, która zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro swoich pracowników. Szefostwo potrafi podejść do nas "po ludzku" i zawsze słucha naszych potrzeb i sugestii. W ostatnich latach firma Hanex bardzo się rozwinęła, co przekłada się na duże szanse dla nas, pracowników. Zawsze staramy się dążyć do celów razem, a nasza współpraca opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jestem dumny z faktu, że pracuję w tak dobrej firmie i wierzę, że wiele osób podziela moje zdanie. Mam nadzieję, że autor negatywnej opinii przemyśli swoje słowa i doceni wysiłek, jaki wkładają nasi przełożeni, aby dbać o nasze dobre samopoczucie i rozwój w pracy.

@Nyxar

Zgadzam się z tym co zostało napisane. Przede wszystkim o synu. Mam wrażenie że w tej firmie pracownik to podrzędny podmiot.

Tamara

Witam. Widzę że szukacie Państwo nowych osób do pracy pod Koniem. Chciałam zapytać o pracę w tej firmie. O atmosferę l, zarobki, godziny i dni pracy.

Kandydatka
@Tamara

Nie polecam. Umowa śmieciowa i dużą odpowiedzialność.

@Kandydatka

Dziękujemy za wyrażenie swoich obaw i dajemy sobie sprawę, że różne osoby mogą mieć różne doświadczenia i opinie na temat pracy w naszej firmie. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić kilka kwestii: Umowy: To prawda, początkowo często stosujemy umowy-zlecenia, co pozwala nam oraz nowym pracownikom na szybki start i realne poznać się i zrozumieć, czy jesteśmy odpowiednimi partnerami do współpracy. Po okresie próbnym, dla osób, które wykazują zaangażowanie i pasję, oferujemy umowy o pracę. Zarobki: Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (wprost proporcjonalne do zakresu wiedzy i obowiązków), Staramy się aby każde stanowisko pracy posiadało system premiowy, który wynagradza zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników. Selekcja: Rzeczywiście, stawiamy wysokie wymagania, ponieważ szukamy osób zaangażowanych, kompetentnych i gotowych do rozwoju. Ta filozofia pomaga nam budować silny i zdolny zespół. Ścieżka kariery: W naszej firmie oferujemy jasną ścieżkę kariery, z możliwościami awansu zarówno pionowego, jak i poziomego. Dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności, co przekłada się na ich sukces zawodowy. Przykro nam, że ktoś miał negatywne doświadczenie, ale zapewniamy, że naszym celem jest ciągłe doskonalenie warunków pracy i dbanie o zadowolenie naszych pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt - chętnie na nie odpowiemy. rekrutacja@hanex.pl Z poważaniem, Rafał Hofman CEO oddział Konin Firma Hanex.pl Sp z o.o.

Obserwator

Witam wszystkich, Jakie są warunki pracyw magazynie tej firmy przy ul. Brunatnej 30 w Koninie? Dni, godziny, zarobki oraz szacunek do pracownika? Na swojej stronie rekrutacyjnej ładne filmiki nakręcili, ale czy to nie jest zbyt piękne, aby było prawdziwe? Dość długo rekrutują, a przy takich warunkach to kolejka kandydatów powinna tam stać. Dziękuję

@Obserwator

Warunki pracy są bardzo dCześć! Pracuję w magazynie przy ul. Brunatnej 30. Warunki pracy są dość standardowe jak na magazyn - dni i godziny pracy mogą być różne w zależności od zmiany, którą wybierzesz lub ci przydzielą. Co do zarobków, są one konkurencyjne w porównaniu z innymi magazynami w okolicy dodatkowo jest atrakcyjny system premiowy za efektywną pracę. Jeśli chodzi o szacunek do pracownika, to moim zdaniem, zespół jest dość wspierający, a kierownictwo otwarte na feedback i sugestie. Zawsze są jakieś wyjątki, ale ogólnie atmosfera jest pozytywna. Warunki pracy są bardzo dobre co tu dużo mówić nowa Hala, nowy sprzęt, bardzo dobre oświetlenie, pakowalnia klimatyzowana i grzana, stanowiska pracy zaprojektowane pod ergonomię. Kuchnia duża i wygodna wypełni wyposażona (lodówka, zmywarka, mikrofala) Łazienka również zawsze czysta i pachnąca do dyspozycji prysznice i szafka. Social z prawdziwego zdarzenia Pozdrawiam! obre

Jaki dress code obowiązuje w Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman?

admin

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman - Kleczew

• Jak się pracuje w Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman?

Zobacz opinie na temat firmy Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman?

Hanex S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata i Ireneusz Hofman