Opinie o Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe w Konstancin-Jeziorna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe w Konstancin-Jeziorna

Cichy Nowy wpis

Witam jakie są realne zarobki na początku ? Czy są premie ? Dają coś na święta? Jak atmosfera

Kamil Nowy wpis

@pracownik to raczej dobrze prawda ? Oznacza to ze firma jest stabilna ?

pracownik Nowy wpis
@Kamil

Firma działa nieprzerwanie od ponad 25 lat w tym samym miejscu... Myślę, że to najlepszy dowód na stabilność

pracownik Nowy wpis

Może warto podkreślić, że znaczna część pracowników pracuje w tym miejscu kilkanaście lat, a niektórzy niezmiennie od momentu założenia firmy...

Faktycznie jest tak duża firma ze jest 11 managerów ? Łatwo awansować ?

@Tomek

Jak umiesz dobrze się podpisywać do właściciela i potomstwa jego to i Dyrektorem możesz zostać.

manager
@Tomek

Proponuję zapoznać się z wyjaśnieniem zwrotu product manager zanim się go przywoła:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Jakich liderów masz na myśli? Inne firmy, którym Klinkier-Bud sprzedaje towar w hurcie, tzn. cegły klinkierowe itp.?

Prawie Nabity w butelke

Jeżeli chcesz przepłacić x 10 to polecam i rekomenduje. Po sprawdzeniu cen firma najdroższa nie tylko w Warszawie i okolicach ale w całej Polsce. Opłacało mi się przywieźć cegły kupione w KRAKOWIE !!!

Soren
@Prawie Nabity w butelke

Ktoś musi opłacić 3 dyrektorów, 11 managerów i resztę pracowników. Duża firma to i ceny wysokie, a za wszystko płacą klienci. Mimo to nie sądzę, aby różnica w cenie wynosiła aż 10x. Czyżby nierzetelna opinia konkurencji?

Wykonawca
@Soren

Co to za myślenie rodem z PRL :DDD Ja kupuję tam gdzie jest taniej, a nie tam gdzie jest 11 dyrektorów !!!!!!! :DDDDDDDDDDDD Wyrzucić tych dyrektorów i managerów na "zbity pysk" bo widocznie są mało udolni skoro macie takie wysokie ceny. Castorama ma pewnie więcej dyrektorów niż Wy a parapet klinkierowy tego samego producenta co u Was można kupić dużo taniej.

Romek

Wieloletnie doświadczenie owocuje. Świetna firma, dobra praca i oby to się nie pogorszyło.

@Romek

Świetnie, że masz tak dobre wieści o pracy w Klinkier-Bud Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowo-Handlowym. Mam nadzieję, że tak jak napisałeś, nic się nie pogorszyło od czasu napisania Twojej opinii w styczniu? Chętnie poznamy więcej szczegółów. Będzie to pomocne dla osób, które szukają wiarygodnych informacji o tym pracodawcy.

Soren
@Anna

"Świetnie, że masz tak dobre wieści o pracy w Klinkier-Bud Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowo-Handlowym" - śmiesznie piszesz, jak jakiś automat :). Wystarczyłoby napisać "Świetnie, że masz tak dobre wieści o pracy w Klinkier-Bud" i wszyscy też wiedzieliby o co chodzi ;).

Nie zamawiajcie przez internet, w razie uszkodzenia produktu w trakcie przesyłki (pomimo sporządzania protokołu szkody przez kuriera)nie zwrocą kasy, ani nie wymienią na nowe. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich klientów. Ja niestety tak miałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Konstancin-Jeziorna

• Jak się pracuje w Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Klinkier-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe
  • Warszawska 87