Opinie o Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o. w Opole . brzeg. łosiów

Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o.
counter
2 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
 Pytanie

Czy często w firmie Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Wiki Nowy wpis

Zamiast tak ciągle narzekać może trzeba zabrać się za dobrą pracę bo to jest premiowane!!!

Anonim Nowy wpis
Były pracownik

Zero szacunku dla pracowników, nie traktuje sie wszystkich równo, niektórzy mają szczególne względy, stad różne wynagrodzenia, jednym sie premie ucina, innym daje sie za plecami reszty. Kasa pożal sie Boże , bo wciskaja kity, ze kryzys przez covid-19, a szefostwo wystawia zdjęcia na fb z wakacji, bez masek ! Ciągłe obietnice podwyżek, pracownicy nie mogą doprosić sie wypracowanej premii rocznej za frekwencje za zeszły rok. Można dorobić sie w tej firmie długów.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 351 dni.
 Pytanie

Czy Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Luiza

Pracowałam w tej firmie. Jedno wielkie oszustwo, wypłata zależna od ,,widzi mi się ,, szefostwa. Każą zostać po godzinach za Free. Jeśli w jednym miesiącu zarobisz więcej o tyle w drugim ci zabiorą. Brak kontaktu z księgową, kadrami, o zaświadczenie jakiekollwiek czeka się tygodniami. Bezprawie i wyzysk. Przypominam że ta Firma w przeszłości miała już sprawy w sądzie przez oszustwa. Bardzo odradzam tam pracy....

1
A...:)

Też tam pracowałam, prawda, praca fajna, ale reszta nadaje się do telewizji, inspekcji pracy, sanepidu i sądu pracy. Szefostwo masakra, banda krętaczy, nie szanują pracowników, ciągłe kombinowanie komu tu premię uciąć, żeby można było dać innemu i żeby żadna za dużo nie zarobiła... "ja nie zabieram zadnej premii, ja po prostu nie daje...", "musiala mnie pani źle zrozumieć". I te obiecanki na rozmowie co do wynagrodzenia... żałosne :)

XXX

No porażka, kasa lipa, wczasów pod gruszą nie ma... na Wielkanoc nic, na Boże Narodzenie śmieszne 100zł i tak od lat... a dla nowych ptasie mleczko???? . No a po urlopie i świętach wypłata taka, że wstyd się przyznać. Najbardziej szkoda mi tych dziewczyn co malują... szybciej, szybciej, szybciej dziewczyny... potem i tak Wam odpiszą!!! ????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Pracowałam w tej firmie praca spoko, ale ekipa która tam jest to porażka, szczególnie Pani 55 lat myszą najgorsza chyba w tym zakladzie gnębi ludzi prowokuje sytuacje jak ktoś jej się nie spodoba to idzie do zwolnienia tak działa ta firma gnebia ludzi oczerniaja w tej firmie obgadywanie i oczernianie ludzi jest na porządku dziennym przy stole gdzie się szlifuje jest najgorzej tam właśnie zarządza Pani słynną mysza. Szefostwu wlazi w dupe i robią co myszą powie już miała sprawę o mobing i robi to dalej.Uważajcie dziewczyny na tą Panią . Tak praca jest na prawdę fajna ..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Pracujesz w firmie Vena Sp. z o.o. Ceramika Artystyczna albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o. - Opole . brzeg. łosiów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Starobrzeska 34 lok. I
  49-305 Opole . brzeg. łosiów
 • NIP: 7471846734 REGON: 160220594 KRS: 0000316570
Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o.