Korad Bogdan Kornacki

Radzymin

Opinie o Korad Bogdan Kornacki

ola

Szkoda słów i tak nic nie skóracie przecierz, pan Bogdan ma zbyt durze poparcie w gminie. Nie polecam firmy.

DODA@@@

Totalna bzdura,coś takiego to chyba jedynie właściciel firmy mógł napisać!!! Praca ponad normy i nie godne wynagrodzenie za taką prace w szkodliwych warunkach!!! Brak dotacji dla pracowników zgodny z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych!!! Nie przestrzeganie godzin pracy gdzie pory wieczorowe i dni wolne ustawowo od pracy są inaczej płatne!!! Nie polecam pracy w tej firmie a przeważnie osobą niepełnosprawnym jeśli do końca niechcą zdrowia stracić!!!!

Zostaw opinię o Korad Bogdan Kornacki - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korad Bogdan Kornacki