Stangres S.C. Firma Budowlano-Montażowa

Płock

Opinie o Stangres S.C. Firma Budowlano-Montażowa

lukas

Zastanówcie się trochę ludzie nad sobą. Najlepiej oczerniać i wymagać od innych a samemu tak robić żeby się nie narobić. Mam nadzieję, że w innych firmach będzie zarabiać po 10000 zł miesięcznie.

Arek

Nie polecam tej firmy,w tej firmie jestes zwyklym smieciem ktory ma charować,wielokrotnie nie byl zapewniony transport pracownikow bylo trzeba dymac z buta,ucinaja godziny i oszukuja przy wyplacie.NIE POLECAM!!!!!

pipi

pracujesz po 12 godzin denerwuje sie jak krócej lepiej dłużej stawki od 9 do 12 potrącenie robi na koniec brak szacunku do ludzi

czak noris

a ile na miesiac mozna tam wyciagnac(usunięte przez administratora)

pipi

nie polecę tej firmy same negatywy(usunięte przez administratora)

MIETEK

(usunięte przez administratora) NIE ppolecam potwierdza m wszystko do diabła z nimi

misiek

To prawda zrobilem badania na swoj koszt a klient mi mowi ze nie odda mi kasy bo nie pracowalem przez caly miesiac (usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w tej firmie nikomu.

Zostaw opinię o Stangres S.C. Firma Budowlano-Montażowa - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stangres S.C. Firma Budowlano-Montażowa