Robbud Zakład Ogólnobudowlany Robert Rutyna

Bydgoszcz

Opinie o Robbud Zakład Ogólnobudowlany Robert Rutyna

zainteresowany

a jak można się z nim skontaktować?

rutyna
@zainteresowany 01.12.2014 16:46
a jak można się z nim skontaktować?

A co chcesz stracic kase?

rutyna

Witam!!! Na temat tej firmy trudno sie wypowiedziec bo jej wlasciciel jest oszustem co moha poywierdzic jego byli i terazniejsi pracownicy nie mowiac o lidziach ktorzy pozwolili mu na remont domow lu mieszkan.Pracownikow oszukal nie wyplacajac pieniedzy a ludzi dla ktorych pracowal okradalco mozna zreszta sprawdzic do tego wyludza towary z hurowni bidowlanuch co yez mozna sprawdzic!Radze zastanowic sie zanim ktokolwiek bedzie chcial z ta pseudo firma i tym pseudo wlascicielem wspplpracowac.To poprostu oszust

Zostaw opinię o Robbud Zakład Ogólnobudowlany Robert Rutyna - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robbud Zakład Ogólnobudowlany Robert Rutyna