Firma Usługowo-Budowlana Mar-Bud Lesław Kołtun

Adres: Zamkowa 10a, 58-520 Janowice Wielkie

NIP: 6111315626 REGON: 021660183

Firma Usługowo-Budowlana Mar-Bud Lesław Kołtun

Opinie o Firma Usługowo-Budowlana Mar-Bud Lesław Kołtun

Masz za sobą rekrutację w firmie Mar-Bud S.C. Firma Usługowo-Budowlana? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Budowlana Mar-Bud Lesław Kołtun - Janowice Wielkie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Budowlana Mar-Bud Lesław Kołtun