Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna

Skarszewy

Opinie o Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna

adi

ano kochani napiszę wam jak to się robi z takimi bucami co myślą że rozumy pozjadali i że są bogami-chociaż nawet bogom do stóp nie dorośli. powiedzmy sobie szczeże kto napędza ich i ten cały ich lipny interes to my i to właśnie my fachowcy dajemy sobie skakać po głowie traktowanie jak za czasówe gierka gdzie kierownik mógł odlać się na pracownika a pracownik miał prawo ale tylko bezczynnie stać już mineły-dajcie spokój znacie swoją wartość to spiep.szajcie od takich buców dzisiaj dobry fachura jest cenny na rynku-wystarczy pójść do permuru czy gdzie indziej w skarszewach nawet a już będzie lepiej nigdzie fachura nie ma mniej jak 12 zł na godzine a wy jak idioci za 9 co to jest-jest takie przysłowie jak so dasz tak-masz-i tak właśnie macie-hahahhaha dzisiaj trza myśleć i kombinować nie wieżyć na świecące oczka-pa i powodzenia życze

Grzegorz

Witam firma od 2015 r nie nazywa się LEMAR tylko HARTUNA Sp z o.o. niestety z firmą która może określać się mianem "Firma fair play bądź "solidna firma" nie ma nic wspólnego pan Wiesław Hartuna który z początku wydaje się osobą uczciwą i godną zaufania po podpisaniu umów które z regoly są niekorzystne dla podwykonawców umywa ręce i odsyła do swoich pracowników. Czlowiek bez skrupulow i kregoslupa moralnego dla zainteresowanych informacje na priv hornac@wp.pl

japannnnnn

szkoda że za takie postępowanie z podwykonawcami obwinia się tylko hartune-tutaj to nie fer wszyscy-"wielcy" tak to nazwijmy maja tendencje do wywalania"mniejszych" w kosmos takie jest prawo dzungli a zdziwiłbym się gdyby hartuna odstawał tutaj od normy raczej jest to standard polski i norma aniżeli patologoia czy minus dla firmy

Jack

Omijajcie z daleka ta firmę. Nic więcej nie napisze bo brak słów na Hartune!

podwykonawca

Jak widzę pod adresem tej firmy tytuł "Firma fair play bądź "solidna firma" to mam ochotę zw......., działają na [usunięte przez admina]podwykonawców, przerażająca działalnoś. Jak w ogóle można tak postępować i chodzić normalnie po ziemi.., niedługo będzie o nich głośno w telewizji i nie będzie to nic miłego. Powodzenia życzę i żeby Was tak kiedyś ktoś załatwił

Zostaw opinię o Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna - Skarszewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna