Leszek Kaleta Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Lech-Mur

Żary

Leszek Kaleta Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Lech-Mur

Opinie o Leszek Kaleta Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Lech-Mur

Michał

Według mojej opinii - BEZNADZIEJNOŚĆ. Tylko tak trafnie można określić sposób funkcjonowania firmy, może nie tyle co firmy a zespołu. To własnie zespół jest wizytówką firmy. Nieprecyzyjność oraz powiedzenie "zepsuć - zostawić, powinno być ich motto. Praca wykonana aby wykonać, nie widzę żadnego profesjonalizmu a sama kultura, zachowanie i podejście pracowników do remontu pozostawia wiele do życzenia. Mniej przerw oraz alkoholu a więcej pracy. Może warto pomyśleć nad zmianą branży, np. gospodarstwo rolne? Większość pracowników mogłaby znaleźć wspólny język z ...? Zwierzęciem na polu :)

Zostaw opinię o Leszek Kaleta Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Lech-Mur - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leszek Kaleta Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Lech-Mur