Opinie o Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. w Lublin

Tobiasz Nowy wpis

@MERC TRANS Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma taki wpis? Konkurencja inspiruje?

MERC TRANS Nowy wpis

Wykonaliśmy usługę wymiany silnika w Renault Master za usługę zapłacili tylko nie za części na kwotę 2900 twierdząc po co był wymieniany olej w silniku, w używanym silniku który nie miał w sobie kropli, po co rozrząd i inne części nie zbędne przy wymianie silnika, turbo... Grubemu prezesowi wydaje się że może robić z ludzi idiotów ale dostali wezwanie do zapłaty z wpisem do krajowego rejestru długów i wnioskiem do urzędu skarbowego o zwrot nadpłaconego podatku VAT ciekawe jak przyjmą kontrolę skarbową

Józek Nowy wpis

ja już dla nich nie chcę pracować. Prezes jest bardzo niemiły, butny, pretensjonalny, a nie widzi jakie sam popełnia błędy. A na początku zrobił takie dobre wrażenie, jednak pozory bardzo mylą. Byłem traktowany z góry, a przygoda z firmą Innotech to nauczka na przyszłość aby uważać

kolejny podwykonawca Nowy wpis

ledwo udało mi się odzyskać większość pieniędzy. Ostatnia faktura niezapłacona, ale jeszcze powalczę. Nie spotkałem się jeszcze z takim człowiekiem jak prezes... Na przyszłość będę omijał szerokim łukiem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
kkkkk

ja - 2014-08-14 12:09:04 to (usunięte przez administratora) z bogucina psełdo firma AG-MAR jak by zrobił robote jak sie nalezy to by mu zapłacili a on jeszcze ich okradł uwaga na (usunięte przez administratora)bo to pijak złodziej i oszust

podwykonawca

pracowalem dla nich kilka razy w terenie. Za dobrze wykonana prace placa bez problemow. Prawda jest ze nie toleruja partaczy. Ja problemow nie mialem

też podwykonawca
@podwykonawca

Ja też wykonywałem dla nich usługi i widziałem jak nie płacą . Pan wiceprezes twierdzi że zle wykonane i wystarczy ma też od brudnej roboty swojego kierownika Pana A , który nic nie umie i na niczym się nie zna ale za to wykonuje ślepo jego polecenia . Zresztą Pan wiceprezes ma świniowaty charakter i taki sam wygląd ( bez obrazy dla świnki ). Ostatni raz wykonywałem usługę dla nich w Dęblinie w jednostce wojskowej . Oczywiście tam Pan wiceprezes się obraził na mnie ponieważ upomniałem się o pieniądze i obraził się bo nie zgodziłem się robić w niedzielę . No i się zaczęło wszystko zle robię i będą konsekwencję i oczywiście nie wypłacili . Także szanowny podwykonawco uważaj . Ja mam ochotę założyć im sprawę w sądzie i szukam pokrzywdzonych takich jak ja. Bo tak nie może być że tak widzi mi się i nie płacę.

ta firma to oszuści nie płacą a każą robić a jak zrobisz etap to mówią że wszystko żle i nie zapłacą nie pracujcie dla nich

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. - Lublin

Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.
  • Zemborzycka 112E
    20-445 Lublin
  • NIP: 7120155921 KRS: 0000189099

Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.