Innotech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne

Lublin

Opinie o Innotech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne

Józek

ja już dla nich nie chcę pracować. Prezes jest bardzo niemiły, butny, pretensjonalny, a nie widzi jakie sam popełnia błędy. A na początku zrobił takie dobre wrażenie, jednak pozory bardzo mylą. Byłem traktowany z góry, a przygoda z firmą Innotech to nauczka na przyszłość aby uważać

kolejny podwykonawca

ledwo udało mi się odzyskać większość pieniędzy. Ostatnia faktura niezapłacona, ale jeszcze powalczę. Nie spotkałem się jeszcze z takim człowiekiem jak prezes... Na przyszłość będę omijał szerokim łukiem.

kkkkk

ja - 2014-08-14 12:09:04 to (usunięte przez administratora) z bogucina psełdo firma AG-MAR jak by zrobił robote jak sie nalezy to by mu zapłacili a on jeszcze ich okradł uwaga na (usunięte przez administratora)bo to pijak złodziej i oszust

podwykonawca

pracowalem dla nich kilka razy w terenie. Za dobrze wykonana prace placa bez problemow. Prawda jest ze nie toleruja partaczy. Ja problemow nie mialem

ja

ta firma to oszuści nie płacą a każą robić a jak zrobisz etap to mówią że wszystko żle i nie zapłacą nie pracujcie dla nich

Zostaw opinię o Innotech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innotech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne