Hal-Bud Marcin Twardosz

Lipnica Górna

Opinie o Hal-Bud Marcin Twardosz

Ssss

Witam, proszę napiszcie w jakim celu potrzebujecie adres domowy tego pana? Czy dalej nie wypłaca?

Witam, Nie znam ale gdybyś się dowiedział proszę pochwal się tutaj ;)

Lol

Zna ktos może jego adres prywatny ? Firma zarejestrowana na adres jego mamy.

pracownik_2

Podzielam opinię mojego poprzednika. Gość to OSZUST przez duże "O", mało tego nieodpowiedzialny, niekontrolujacy tego co wykonują jego "najemcy" (żeby nie obrażać pracowników. Jakość prac pozwala wiele do życzenia. Nie polecam firmy tego pana. Trzeba posiadać kierownika na cały etat aby dopilnować jakości prac. Nie polecam tego pana i przestrzegam wszystkich przed współpracą z nim. Potencjalni Inwestorzy jak i Pracownicy... omijajcie tą niby firmę SZEROKIM ŁUKIEM.

pracowałem w tej firmie,i nie polecam gość to oszust i naciągacz do tej pory nie dostałem pieniedzy za pracę, strzeżcie sie przed ta firmą nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Hal-Bud Marcin Twardosz - Lipnica Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hal-Bud Marcin Twardosz