Gryfix Zakład Budowlany Kinga Rokosz

Gryfino

Opinie o Gryfix Zakład Budowlany Kinga Rokosz

byly pracownik nie z Gryfina

Przestań pieprzyc głupoty bo jak pracowales to wiesz ze Wy Gryfiniacy z Wami zawsze problemy były a jak szefów nie było wiesz co robiłes nic tylko kase chciałes ciekawe kogo teraz niszczycie ja złego słowa nie powiem zawsze do konca mnie rozliczyli a Was rozliczali sprawiedliwie do waszych przerobów wiec miej do siebie pretensje pozdrawiam Was Kinga i Adrian

Taaa jasne, problemy z kasą, ciągle pretensje o wszystko a jak ekipa się zvrywala to plotki ploteczki żeby ludzi poróżnić

kuba

szkoda fajna firma była nigdy złego słowa nie powiem szło jak burza do góry ale państwówka ja zniszczyła naprawde wielka szkoda

Szukasz pracy?

żona pracownika

super atmosfera i wyplacalność szefowa jest konkretna i wymagającą osobą

Zostaw opinię o Gryfix Zakład Budowlany Kinga Rokosz - Gryfino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryfix Zakład Budowlany Kinga Rokosz