Opinie o Firma Esbud Sławomir Kosno w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Esbud Sławomir Kosno. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Esbud Sławomir Kosno o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Esbud Sławomir Kosno w Starachowice

Katarzyna Nowy wpis

z tego co widzę szukaja montera płyt warstwowych, stawka od 4,5 brutto, czy nadal nie calosc jest na umowie ? bo o tym pisaliscie ze dzielą pensję

Mirek Nowy wpis
@Katarzyna

Też chciałbym wiedzieć????

Natalia Nowy wpis

Nadal tak jest, że na umowie jest najniższa krajowa, a do ręki jest wypłacane więcej? Czy coś się zmieniło ?

Mariusz Nowy wpis
@Natalia

A w jakiej firmie tak nie jeat...tutaj napewno

Sid

@PabloEsco to rozumiem, że na umowie tez najniższa a tylko do ręki więcej dają..?

Juras
@Sid

Byłem na rozmowie ,wszedłem i wyszedłem ,jak ktoś ma trochę rozumu to od razu da się wywnioskować parę rzeczy.Być może jest dobrze ale mi jednak coś nie pasowało

@Sid

Chodziło mu chyba o to że wypłacane jest najniższe wynagrodzenie które jest na umowie A reszta do ręki...czyli w każdej chwili może Cię wyrzucić z pracy i zapłacić ci najniższą krajową i do tego niewyplacic reszty wynagrodzenia

Roman
@Monika

W takim razie, ile realnie można zarobić za pracę w firmie Esbud skoro część wynagrodzenia wypłacana jest po prostu do ręki? Sądzę, że dzięki Tobie uda mi się to ustalić bo każdy ma nieco inną wiedzę w tym zakresie a ważnym jest, aby poziom zarobki w tym miejscu pracy po prostu ustalić. Mocno wierzę, że będziesz miał taką informację i mi w tym pomożesz.

Krystian89

Widzę że na OLX widnieje znowu ogłoszenie w sprawie pracy 3000-4000 brutto. Panowie żadna osoba w tej firmie nie ma tyle na umowie brutto czy netto ....To jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Esbud Sławomir Kosno? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku MONTAŻYSTA PŁYT WARSTWOWYCH wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
PabloEsco

Dobrze by było nasłać kontrolę na takiego pracodawcę to by się nauczył, były sytuację że nie wypłacał, praca na umowę za najniższą a reszta do ręki, niby liczy jakieś metry matematyk chyba jak mu pasuje... Ustalenie premii według swojego portfela

Paweł86

Konkurencja ma o wiele lepsze stawki... Słyszałem co nieco o tej firmie więc również nie polecam

Xxxxx x

Chciałbym napisać coś miłego :-)

Frodo
@Xxxxx x

Nie ma co pisać:-)

Buczo

Firma lipa

Karaś

Mało płacą, firmy konkurencyjne mają o wiele lepsze stawki

Były

Nie polecam, nigdy się nie wie ile się zarobi, wypłaty nie są na czas, bhp nie jest przestrzegane, bywają też delegacje po normalnej stawce i żadnej diety tylko jeden posiłek dziennie i rób jak beduin... Każda praca tylko nie tu

Xxx

Też coś mi się kiedyś o uszy obiło od nie jednej osoby,biznesmeni od siedmu boleści

Krzyś

Ta firma to jakaś fikcja... Szef obiecuję złote góry jak i również w ogłoszeniu o pracę a na koniec zaczyna się to i kończy umową za najniższą krajową. Naprawdę nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Esbud Sławomir Kosno - Starachowice

Firma Esbud Sławomir Kosno