Dar-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Miszczuk

Walcz

Opinie o Dar-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Miszczuk

zenek1459

zero jakości nie polecam tej firmy

Henryk 56

Według mnie to najbardziej solidna firma z jaką miałem do czynienia a w branży jestem juz dłuższy czas i posiadam wiedzę w tym temacie. NIE ROZUMIEM NEGATYWNYCH OPINII O TEJ FIRMIE Drodzy polecam firmę!!!!!!!!

Ski

Nie polecam ogulnie walek.. Ciezko o swoje zarobione pieniadze i wiele innych nie milych akcji, opinia wielu osob, trzymajcie sie zdala.

kazik
@Ski 14.08.2015 11:39

Kolego SKI masz racje ciężko wyciągnąć swoje zarobione pieniążki i nigdy niema tyle ile było uzgodnione po prostu oszukuje ludzi nie polecam nikomu tej firmy

Zostaw opinię o Dar-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Miszczuk - Walcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Miszczuk