Opinie o Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski w Jaworzyna Śląska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski w Jaworzyna Śląska

Zuza z. Nowy wpis

Budował nam dom w stanie surowym..aby dobrze to opisać to musiałabym klnąć przez caaałą stronę a idą święta ..Kazimierz Jaroszewski nie zna się na niczym

Inwestor Nowy wpis

Nie polecam. Niska jakość wykonywanych prac. Zero szacunku dla ludzi. Wszystko byle szybko i tylko kasę przytulić.

Niezadowolona_klientka Nowy wpis
@Inwestor

Jak się sprawą u was zakończyła. U mnie zalane mieszkanie, dach zrobiony byle jak... Dekarz jak zobaczył co zrobił powiedział, że takiej fuszerki dawno nie widział. Same negatywy

Klient Nowy wpis

Tak nie kompetentnej firmy w zyciu nie widzialem. Nie odbiera telefonow nie konczy co zaczol i zachowuje sie jakby robil łaske ze wykonuje prace za ktora bierze pieniadze. Wykonanie naprawde ponizej sredniej wiedza tego Pana na temat swojej pracy znikoma. Nie polecam

Wojtek

Kolego czy ty wiesz co ty piszesz Powinien cię podać za obrazę pan Kazik

Hej

U mnie to samo i jak sprawa się zakończyła

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Anya W.

Kazik nie mieszka w Jaworzynie , tylko w miejscowości Czechy,koło Jaworzyny.Ten adres na stronie google to fikcja

Damian Strażak

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski. Firma rzetelna, fachowe doradztwo oraz profesjonalnie wykonana budowa. Posiadają własną koparkę oraz inny sprzęt co jest przydatne bo inwestor nie musi najmować dodatkowego sprzętu. Czytając poprzednie opinie śmiem twierdzić że ktoś Panu Kazikowi poprostu zazdrości coraz to większej liczby klientów oraz robót które wykonuje na bardzo wysokim poziomie. Mam znajomych którzy się budowali, przyjeżdżali ogladali również poczynania firmy Bud-Jaro i również poświadcza pełna fachowość. Firma Bud-Jaro postawiła nam dom w stanie surowym otwartym z garażem oraz zadaszeniem tarasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Także z żoną z czystym sumieniem polecamy firmę Bud-Jaro oraz pozdrawiamy Pana Kazika. Bardzo sympatyczny człowiek z którym fajnie układała się współpraca.

Mateusz

@jacek dlaczego beznadziejna ?

Wojtek

Witam, panów i panie podziwiam was za tak oryginalne opinie o tej firmie. Ja mogę pochwalić się jak fachowo ta firma wykonała mój dom przede wszystkim zdjęciami od ziemi po dach i protokołem wystawionym przez kierownika który mi prowadził budowę. A jeśli nie mieliście takiego gościa jak kierownik to widocznie tacy z was inwestorzy. Pozdrawiam i czekam na konkrety wtedy wam pokarze moja budowę a nie bzdety co piszecie nic na temat.

Ania W

Okna dachowe i komin cieknące,najgorsze spinki do dachówek, najtańsze regipsowe wkręty do łat,beznadziejne opierzenie,etc. Aż nie chce się pisać

Mateusz

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski - Jaworzyna Śląska

• Jak się pracuje w Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski?

Bud-Jaro Kazimierz Jaroszewski
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Powstańców Śląskich 35 lok 4
    Jaworzyna Śląska