Bud-Bet Usługi Budowlane Daniel Szczerba

Wyszków

Opinie o Bud-Bet Usługi Budowlane Daniel Szczerba

niedoszła klientka

Czekałam ponad tydzień żeby dostać dość powierzchowną wycenę zlecenia - mocno wygórowaną jak na zaproponowane marki materiałów - nie można dostać odpowiedzi na szczegóły składników wyceny, bo podobno nie życzą sobie tego dostawcy. Przykładów realizacji konkretnego typu produktu w okolicy nie otrzymałam - niestety dano mi do zrozumienia, że nie chciało się poszukać. Firma sprawia wrażenie nastawionej na szybki zysk bez odpowiedniego podejścia do klienta. Niestety nie dowiem się jaka jest jakość samych usług, bo nie miałam takich problemów u konkurencji. Proponuję przemyśleć podejście do klienta.

BUD-BET
@niedoszła klientka 13.08.2014 20:48

Zamieszczona opinia jest nieprawdziwa, osoba proszą ca o wycenę budowy domu otrzymuje ofertę z zakresem robót, podanymi materiałami najczęściej są to materiały zapisane w projekcie. Jeżeli chodzi o realizacje to szczegółowe dane są zawarte na naszej stronie oraz na życzenie klienta podajemy adresy budów zrealizowanych i będących w trakcie, ponieważ chwalimy się swoją pracą i jej nie ukrywamy. Chciałbym się odnieść konkretnie do przypadku i osoby, która napisała negatywną opinię, ale Szanowna Pani nie podpisała się. Z racji, że kontaktem z klientami i przygotowywaniem ofert zajmują się właściciele firmy opisana sytuacja nie mogła mieć miejsca. inż. JAROSŁAW SZCZERBA

Zostaw opinię o Bud-Bet Usługi Budowlane Daniel Szczerba - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Bet Usługi Budowlane Daniel Szczerba