Aspak Betoniarstwo i Usługi Budowlane

Chrząstowo

Opinie o Aspak Betoniarstwo i Usługi Budowlane

kalereparz

po co pisac jezeli wszystko wiadomo jak jest a jest fatalnie

marek

aspak i pani MGR jak widnieje na tablicy w chrzastowie to siwadczy o ich małostkowosci jak mozna w dzisiejszych czasach pisac na tablicy mgr? tym bardziej po zaocznej szkole za która tatus placił tos to szok a swoja droga byc moze niezle to wyglada od zewnatrz ale w srodku zgniła firma,i tyle prostota prostota i prostota pogania, panie szefie i panie zieciu nie wykorzystujcie ludzi bo to kieyds do was wróci tak to w zyciu jest

norbert

mam same złe wspomnienia z tymi panami i paniami poniewaz jak to zwykle bywa gdzie szukaja kosztów?no nie u siebie ale w kieszeniach pracowników,sciema przy wyplacie,nagle okazuje sie ze cos zle zrobiles ze nie tak i tym podobne i masz odciagniete sam nie wiesz za co a zapieprzasz jak traktorek,szkoda nerwów

murarz

czy znacie jeszcze kogos kto został tak jak my wyrolowany przez tą firmę odradzam jakakolwiek wspólpracę z w/w firmą, własciciele sa ustawieni na rolowanie wszystkich,

Zostaw opinię o Aspak Betoniarstwo i Usługi Budowlane - Chrząstowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspak Betoniarstwo i Usługi Budowlane