Argo Bernadeta Podgórska

Opinie o Argo Bernadeta Podgórska

Filtruj opinie po kryteriach:

Zbyszek
 Opinia

Żal mi ludzi tam pracujących. Za 11zł. pracują sami Ukraińcy. Gość bierze najcięższe i najbardziej popłatne roboty. Moje sugestie dla Argo Bernadeta Podgórska: Giyfcfj Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Fjffhhfghk

ADMINISTRATOR

NIC NIE WIDZIEĆ ,SŁYSZEĆ ,ANI CZUĆ

Opinia

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Argo Bernadeta Podgórska? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

wirus
 Opinia

proszę sprawdzić Hiszpania wybrzeże costa brawa

wirus
 Opinia

W Jolkos Jazon szykował się do wyprawy. Z pomocą Ateny zbudowano niezwykły okręt o nazwie Argo. Jego dziób wykonany był z drewna ze świętego lasu w Dodonie i wyrzeźbiony w kształcie głowy, która mówiła ludzkim głosem i ostrzegała przed niebezpieczeństwami. Jazon zdawał sobie sprawę, jak trudna będzie to podróż, więc zaprosił do wzięcia w niej udziału największych herosów Grecji. Wśród przybyłych był sam Herakles, a także Tezeusz, Kastor i Polluks, synowie Zeusa, Nestor, Peleus, ojciec Achillesa, Kalais i Zetes, synowie Boreasza, Amfion i wielu innych. Prócz wojowników do Kolchidy wybrał się z Jazonem również muzyk Orfeusz, którego śpiew i gra na lirze były tak piękne, że wzruszały bogów. Razem na pokładzie Argo zebrało się 50 bohaterów. Gdy wszystko było już gotowe, złożono ofiary bogom i wyruszono w daleką drogę złote runo się kończy

nemo
 Opinia

Narzekają Ci co nic nie potrafią.

Bolek
 Opinia

Czy ktoś wie gdzie obecnie(usunięte przez administratora). prowadzą prace budowlane? Jakaś inwestycja?

lucky
@Bolek 07.05.2015 14:35

CChyba za granicą. ale ja mam dobre doswiadczenia i twgo zyczę wszystkim. Pozdrawiam

favix
 Opinia

Proszę o podanie gdzie prowadzi działalność (usunięte przez administratora)

nemo

Narzekają ci ci nic nie potrafią Ja pracuję ponad 6 lat i nie narzekam

szajo
 Opinia

Witam ostrzegam przed tą firmą.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Argo Bernadeta Podgórska - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argo Bernadeta Podgórska

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.