Grochowski Tadeusz Usługi Remontowo-Budowlane

Białystok

Opinie o Grochowski Tadeusz Usługi Remontowo-Budowlane

Oszukana

Potwierdzam opinie powyżej człowiek, bez żadnego Sumienia. Bez Honoru. Wyłudza pieniądze i zasłania się chorobą.

Oszukany

Chyba te pozytywne opinie pisze sam Grochowski,lub człowiek który nie wie o całej sytuacji. Grochowski to oszust, bierze cudze pieniądze na zaliczki nie wykonuje usługi a naddatek zasłania się chorobą. Od klientów nie odbiera telefonów, nie wspomnę że jest w domu i nie otwiera drzwi, a co najważniejsze znowu się przeprowadza, aby go ludzie nie nękali!!! Złodziej !!!!

Majster

Pracowałem w tej firmie i miło wspominam. Nie rozumiem tch komentarzy na górze.Panowała tam miła atmosfera,wypłaty były płacone w terminie ,dobre stawki w razie potrzeby zaliczki.Praca na legalu a nie jak u większości na czarno! Gorąco polecam.

abc

wszystko w pożądku .wykonane w terminie. 100% pełen profesjonalizm. polecam.

aga

Uważajcie na gościa wyłudza wręcz pieniądze. Jest miły, sympatyczny, świetnie gra modulacją głosu ja się nabrałam. Nie dajcie się zwieść. Żadnych transakcji finansowych.

Oszukany

Tym człowiekiem powinien zająć się prokurator, oszust, kłamca, złodzieje, uwaga na oszusta Białostocki kretacz!!!

uve

Facet to bajkopisarz. Opowiada historie zupełnie nie pokrywające sie z rzeczywistością. Po prostu kłamie

oszukany

Ten ktoś nie zasługuje na zaufanie - chętnie bierze kasę, ale niechętnie sie nią dzieli z podwykonawcami...

zielonyludek

Nie płaci na czas, oklamuje pracowników i klientów. Zastanów się 3 razy czy chcesz być oszukany/oszukana :(

Zostaw opinię o Grochowski Tadeusz Usługi Remontowo-Budowlane - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grochowski Tadeusz Usługi Remontowo-Budowlane