Montbram Radosław Melewski

Września

Opinie o Montbram Radosław Melewski

SławomirWlkp

zdegustowany - 2013-03-02 14:38:21 Firma nierzetelna, nieterminowa, niepoważna... Właściciel nie odbiera telefonów, nie oddzwania, w firmie zastać też go nie można... Towary mają pozawyżane ceny. O serwis nie można się doprosić.Prawda...

coś o tym wiem

dokładnie! kupa nadgodzin, opłacona na czarno i z wielką łaską

zdegustowany

xyz

Zaangażowanie pracujących owszem - niestety właściciel nie potrafi tego docenić, krytyka owszem, ale motywacja słowna lub finansowa jest mu kompletnie obca. ODRADZAM!!!

Zostaw opinię o Montbram Radosław Melewski - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montbram Radosław Melewski