Firma Ogólnobudowlana Marbud Mariusz Dudka

Legnica

Firma Ogólnobudowlana Marbud Mariusz Dudka
0 0

Opinie o Firma Ogólnobudowlana Marbud Mariusz Dudka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Janusz

@Mariusz Józef Dudka mówisz z przekąsem, czy faktycznie tak prezentuje się sytuacja w Firma Ogólnobudowlana Marbud Mariusz Dudka? Dopytuję Ciebie, jak i innych użytkowników forum, bo na pewno forum jest przeszukiwane przez osoby, które aktualnie poszukują zatrudnienia w Legnicy. Wszystkie aktualne informacje o sytuacji w tej firmie są więc ważne.

Jak wygląda praca w Marbud Firma Ogólnobudowlana Mariusz Dudka? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Mariusz Józef Dudka
@Administrator 21.02.2018 09:00

Elegancko. Praca na czarno bez żadnych benefitów oraz świadczeń. Jeżeli pracodawca ma dużo zleceń to jest w porządku, gorzej jak nie ma zleceń to wtedy zaczyna się "sztuka zarabiania".

Janusz

Co wiecie o aktualnej sytuacji w firmie Marbud? Pisaliście wcześniej o bardzo nieprzyjemnych zdarzeniach, rozumiem zatem, że to przedsiębiorstwo już nie funkcjonuje? Nie zostało jednak wykreślone z KRS. Jeśli posiadacie jakieś potwierdzone informacje, napiszcie proszę w tym wątku.

Dorota
@Janusz 24.04.2018 20:19

Informacji proszę szukać w Zakładzie Karnym, gdzie najprawdopodobniej przebywa właściciel firmy.

Oszukana.

Dudka wzial pieniądze na materiały (1700 zł) za dwa dni mial sie pojawić z maszynami a pobral kolejny 1000 zl zaliczki. Po czym juz sie nigdy nie pojawil. Po telefonach i sms ponaglajacych skierowalam sprawe do sądu.

ZGODNIE Z PRAWDĄ I PRAWEM

zabrał 4 tys. zł na remont ani remontu ani pieniędzy, jak się upominam to mówi, że się wszystkiego wyprze, co gorsze od mojej sąsiadki też 5tys. 50 zł i ani śladu remontu ani kasy. Obie oddałyśmy sprawę do sądu, żeby pieniądze nie przepadły. Mamy wyroki prawomocne nakazujące zwrot pieniędzy bez przedawnienia !!! Obecnie czeka go sprawa w sądzie i grozi mu za to co nam zrobił oszukał i wykorzystał starsze osoby, które są na skraju nędzy Art. 286 paragraf 1 od 6 miesięcy do 8 lat. W jego przypadku będzie pewnie górna granica. Tłumaczy się , że urodziło mu się dziecko, a ja mam dwoje i nie stać mnie nawet na to żeby pojechać do dziecka, wykupić leki.

Helmut

Mariusz Józef Dudka pesel:87020603497 d/o:AUP455117 zameldowany: Przybyłowice 39, 59-424 gmina Mięcinka zamieszkały: Kolejowa 30/4 Wrocław

tp760

Kryminalista, który 3 lata przesiedział za jazdę pod wpływem alkoholu. Nałogowy alkoholik, krętacz i manipulator. Jeżeli masz jakiegoś wroga poleć mu firmę Mar-Bud. Niedość, że spartaczy robotę to jeszcze okradnie.

Okradziona

ZŁODZIEJ!!! Oszust i krętacz, ukradł 10 tysięcy złotych. Bezczelnie twierdzi, że pieniędzy nie odda. Jeszcze ma pretensje że okradzione osoby chcą zwrot pieniędzy. Ciekawe ile jeszcze osób okradł.

Marlena
@Okradziona 17.11.2015 18:47

We Wrocławiu około 10 osób. W Legnicy aż tyle osób, że musiał uciekać.

Zostaw opinię o Firma Ogólnobudowlana Marbud Mariusz Dudka - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Ogólnobudowlana Marbud Mariusz Dudka