Marbud Firma Ogólnobudowlana Mariusz Dudka

Legnica

Opinie o Marbud Firma Ogólnobudowlana Mariusz Dudka

Oszukana.

Dudka wzial pieniądze na materiały (1700 zł) za dwa dni mial sie pojawić z maszynami a pobral kolejny 1000 zl zaliczki. Po czym juz sie nigdy nie pojawil. Po telefonach i sms ponaglajacych skierowalam sprawe do sądu.

ZGODNIE Z PRAWDĄ I PRAWEM

zabrał 4 tys. zł na remont ani remontu ani pieniędzy, jak się upominam to mówi, że się wszystkiego wyprze, co gorsze od mojej sąsiadki też 5tys. 50 zł i ani śladu remontu ani kasy. Obie oddałyśmy sprawę do sądu, żeby pieniądze nie przepadły. Mamy wyroki prawomocne nakazujące zwrot pieniędzy bez przedawnienia !!! Obecnie czeka go sprawa w sądzie i grozi mu za to co nam zrobił oszukał i wykorzystał starsze osoby, które są na skraju nędzy Art. 286 paragraf 1 od 6 miesięcy do 8 lat. W jego przypadku będzie pewnie górna granica. Tłumaczy się , że urodziło mu się dziecko, a ja mam dwoje i nie stać mnie nawet na to żeby pojechać do dziecka, wykupić leki.

Helmut

Mariusz Józef Dudka pesel:87020603497 d/o:AUP455117 zameldowany: Przybyłowice 39, 59-424 gmina Mięcinka zamieszkały: Kolejowa 30/4 Wrocław

tp760

Kryminalista, który 3 lata przesiedział za jazdę pod wpływem alkoholu. Nałogowy alkoholik, krętacz i manipulator. Jeżeli masz jakiegoś wroga poleć mu firmę Mar-Bud. Niedość, że spartaczy robotę to jeszcze okradnie.

Okradziona

ZŁODZIEJ!!! Oszust i krętacz, ukradł 10 tysięcy złotych. Bezczelnie twierdzi, że pieniędzy nie odda. Jeszcze ma pretensje że okradzione osoby chcą zwrot pieniędzy. Ciekawe ile jeszcze osób okradł.

tp760
@Okradziona 17.11.2015 18:47

Jeżeliby Pani chciała mogę podać jego dane osobowe w celu zawiadomienia na policji.

Marlena
@Okradziona 17.11.2015 18:47

We Wrocławiu około 10 osób. W Legnicy aż tyle osób, że musiał uciekać.

Zostaw opinię o Marbud Firma Ogólnobudowlana Mariusz Dudka - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud Firma Ogólnobudowlana Mariusz Dudka