Opinie o Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie w Płock

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie?

Daria Nowy wpis

Polecam na 100%

Tomek Nowy wpis

Klienci zadowoleni. A co z pracownikami? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

ewa Nowy wpis

Remont wykonany szybko i solidnie Polecam szczerze

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Michal

Fachowiec solidny,dokladny,pomocny. Praca wykonana w terminie,cena ok Polecam

Pan (usunięte przez administratora)robil u mnie remont miesiac temu i jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego. Prace zostaly ukonczone w umowionym terminie bez zadnych opoznien. Podczasz remontu nie bylo zadnych problemow z ekipa wiec szczerze moge polecic uslugi pana (usunięte przez administratora).

Polecam Solidny,pomocny,cena oki

U mnie Pan Andrzej razem z synem robil remont w 2 mieszkaniach od podstaw. Wszystko wyszlo oki,cena taka jaka byla uzgodniona. Polecam na 100%

Konrad

Tylko, że to jest forum pracownicze więc wszelkie uwagi lepiej kierować na inny adres.

Maszewiak

Wykonywał u mnie remont domu ok 2 miesiące temu gładzi było ok 370m płytki umuwieni byliśmy na kwotę a na koniec roboty okazało się że jest metrów więcej i kwota zwrosla o kilkanaście stuwek przy tak wielkim remoncie który wykonywał to robi kwotę usiedliśmy z żonka i przeliczyliśmy metry i wyszła na naszym miał oddać kasę i do tej pory nie możemy się doprosic o kase nie polecam gościa

Wanda
@Maszewiak

A u mnie Pan (usunięte przez administratora)robił remont calego mieszkania od podstaw. Miła i merytoryczna ekipa. Honorarium nie bylo mimo wysilku ekipu i pracy wygorowane. Polecam

Wanda
@Maszewiak

A Tobie Panie i Pana Żonce słoma z butów wystaje , proponuje się cofnąć do podstawówki w celu przypomnienia gramatyki. Powodzenia :)

Malowanie, kładzenie tapet - ok! Ale nie polecam zlecanie remontu łazienek i robót hydraulicznych - mam duże kłopoty

Mariola79

Bardzo rzetelny wykonawca, wszystko na czas, szybko, dobre ceny, solidnie, godny zaufania. Polecam serdecznie wszystkim stojącym przed wyzwaniem remontu!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie - Płock

Andrzej Lewandowicz Lewandowicz i Synowie