Dan - Mar Mariusz Danelski

Poznań

Opinie o Dan - Mar Mariusz Danelski

KK

Nie zna się na wykonywanej pracy, nie polecam. NIe terminowy nie umie wykonac nawet najprostrzych rzeczy.

Marlon

Najlepiej wychodzi żerować na podwykonawcach. Sam tego doświadczyłem współpracując z tą firmą. Nie polecam współpracy bo można ostro się przejechać.

majster

Ja pracowałem u tego pracodawcy i nie narzekałem. Dzisiaj wiadomo jak jest z pieniędzmi- inwestorzy nie chcą płacić, opóźniają. On zawsze tłumaczył i się starał czego o pracownikach nie zawsze można powiedzieć.Tylko tygodniówki na dzień dobry a jak spartoli to jeszcze pyskuje. Ja musiałem wyjechać ale jak by nie to to bym u niego został.Wszyscy dziś narzekają pracownicy i pracodawcy ale odrobinę przyzwoitości.

PRACOWNIK

Witam wszystkich serdecznie to co niektórzy wypisują jest nieprawdą pracuje już jakiś czas u tego pracodawcy i mimo małych poślizgów z wynagrodzeniem zawsze jestem rozliczany a w szczególności iż można liczyć na zaliczkę jeśli jest poślizg i nie ma opcji by nie było z nim kontaktu zawsze odpowiada spotyka się rozmawia i wyjaśnia nie czuje się tego ze ma pracowników w [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wszystkich internautów i dzielcie na pół to co niektórzy piszą są to przeważnie osoby nie mające pojęcia o pracy w budowlance sam miałem przyjemność z pseudo fachowcem tu pracować być może to nawet ten który taka opinie wystawił

Prawnik

Dla użytkownika Majster Kuba do momentu udowodnienia jakiejkolwiek osobie oszustwo czy inne przestępstwo osoba ta jest niewinna i wszystkie naruszenia jej dóbr osobistych, oczernianie, zniesławienie, działanie na szkodę jest karane i mimo iż przekazałem informację o usunięciu tego wpisu nie został on usunięty dlatego tez wyciągnę konsekwencję związane z wyżej wymienionymi kwestiami Natomiast jeśli chodzi o Pana kwestię czasem warto się zastanowić co jest przyczyną opóźnienia sektor budownictwa jest niewdzięcznym sektorem a jeśli Pan również tak uważa to proszę odpowiedzieć na pytanie co Pracodawca ma zrobić jeśli zgłasza się do niego pracownik który rzekomo pracował w tym sektorze a ma zero pojęcia narobi szkód porzuci prace i jeszcze chce pieniądze to proszę mi powiedzieć ilu pracodawców musiałoby wystawiać opinię na temat pracowników by ostrzec innych pracodawców ? Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych którzy czytają te wpisy i wierzą ludzi którzy nic nie potrafią szkód narobią i jeszcze za partactwo pieniędzy żądają

prawnik

Oszukany - 2013-04-08 12:10:54 Typowy pracodawca, który zapomina ze o obowiazkach pracodawcy, np: umowa o prace, szkolenie bhp, badania, ubranie robocze no i najwazniejsze płaca w terminie, a ten pracodawca to zwykły oszust, zeruje na pracownikach i tylko jakby oskubac go z 1 wypłaty. Nie pierwszy i nie ostatni ale ten komentarz pisze dla innysz zanim zostana oszukani. Jednym słowem firma a raczej pseudo firma nie powinna istniec w rejestrze. Pozdrawiam internautów czytajacych opinie:)bardzo proszę o usunięcie tego wpisu gdyż zapis ten na forum publicznym podlega karze . Jeżeli w ciągu jednego dnia nie zostanie ta publikacja osunięta wystąpimy na drogę sądowa o zniesławienie, naruszenie dóbr osobistych

Oszukany

Typowy pracodawca, który zapomina ze o obowiazkach pracodawcy, np: umowa o prace, szkolenie bhp, badania, ubranie robocze no i najwazniejsze płaca w terminie, a ten pracodawca to zwykły [usunięte przez moderatora], zeruje na pracownikach i tylko jakby oskubac go z 1 wypłaty. Nie pierwszy i nie ostatni ale ten komentarz pisze dla innysz zanim zostana oszukani. Jednym słowem firma a raczej pseudo firma nie powinna istniec w rejestrze. Pozdrawiam internautów czytajacych opinie:)

Zostaw opinię o Dan - Mar Mariusz Danelski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dan - Mar Mariusz Danelski