Opinie o Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski w Gniezno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Co jaki czas w Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski można ubiegać się o podwyżkę?

Michał Nowy wpis

Nie placi pieniędzy szuka człowieka żeby pracował do 18 a wieczorami zawoził go i odbierał że stajni naprawdę nie polecam człowiek jest (usunięte przez administratora) auto ledwo jezdzi (usunięte przez administratora) ,wisi mi pieniądze cały czas

Czy Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski zatrudnia studentów?

Krzyś Nowy wpis

Nie ,ogólnie zatrudnia tylko bez umowy i Ukraińców

Były prawbownik

Szef alkoholik ,zero szacunku dla pracownika ,potrafi spać e samochodzie pół dnia, pod pływem alkoholu zaczynasz pracę o 7 1 co to szef pije 4 piwa o pieniądze trzeba się prosić wiecznie zatrudnia na czarno stawka najniższa omijać bo szkoda nerwów

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

BYŁY PRACOWNIK

Szef tego zakładu nie wypłacalny,wieczne problemy (co się nie działo zawsze wszystko na pracowników), auta które posiada to nie powinny być dopuszczone do ruchu drogowego!!! Generalnie jeśli chodzi o wykonywane prace tragiczne (Wylewki samopoziomujące , zakładanie wykładziny pcv , zakładanie paneli pcv) Jeśli zatrudniasz się w "WYKŁADZINEXIE" to na umowę czekasz "min 2 lata". Mam nadzieje że dam komuś do myślenia żeby nigdy u niego się nie zatrudniał. !!!!!!!!!!

Bartek
@BYŁY PRACOWNIK

A widziałem ogłoszenie ma że szuka do pracy ?to tak źle szuka bez doświadczenia ile tam ludzi robi ?ku jak nie płaci to żenada

Kaziu
@BYŁY PRACOWNIK

Robiłeś długo w tej firmie ???

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski - Gniezno

• Jak się pracuje w Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Usługowy Wykładzinex Jacek Chmielewski
  • 3 Maja 49 lok. 2